Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

75 tys. zł kary dla Eski Rock za wypowiedzi o Ukrainkach

Utworzony przez Ulek, 31 lipca 2012 r. o 18:15
Trzymaj się Kuba....! Normalni z Tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalni? chyba tacy sami idioci jak on
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulek napisał:
Trzymaj się Kuba....! Normalni z Tobą.
a mnie spodobało sie podsumowanie przez Kubę Wojewódzkiego rządów PO (Platformy Obywatelskiej) prez wetknięci polskiej flagi w PO (Psie Odchody), tym co tego nie zrozumieli wyjasniam , ze TUSK to po kaszubsku PIES, Kuba jestem z tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jak widzę fani Kuby w przewadze więc dołączam do szacownego grona także ja. Trzymaj się Panie Kubo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedziecie po ruskich a włazicie w dupę ukraińcom. Przeczytajcie sobie o Ryszardzie Banderze, ukraińskim bandycie który wymordował w bestialski sposób tysiące Polaków. To nie rosjanie nas dręczyli tylko ukraińcy! Wpiszcie sobie w google: "zbrodnie ukraińskie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
75 tys. zł kary dla Eski Rock ....Nie przepadam za tą radiostacją,ale uważam że postąpiono nieuczciwie nakładając tak wysoką karę. Rydzyk za swoje publikacje na antenie katolickiego rydzyjka publikuje różne niedozwolone materiały i otrzymuje karę w wys.aż 4 tys których u tak nie zapłacił BO NIE STAĆ tej rozgłości. A na multiplex się ryje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...