Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

8-miesięczne dziecko zgwałcone przez wuja. Mężczyzna się przyznał

Utworzony przez MARS, 17 września 2014 o 16:25
Tylko dożywocie, ale na dębowym palu!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Że też takie bydle święta ziemia nosi.
0
Na pewno to nie kościelne kazania uformowały psychikę tego zwyrodnialca. Obstawiam prymitywny przekaz pseudonowoczesnych "uświadomionych" pisemek, z ich prostackimi, zakłamanymi receptami na prymitywnie, egoistycznie rozumiane "szczęście". Wyróżniające się stale obecną pogardą dla ludzi wierzących w tradycyjne wartości, a zwłaszcza hejtujące kościół. Tak tworzy się krąg zwyrodnialstwa.
0
Masz wiele racji.   Ludziom bez zasad puszczają hamulce, nie odróżniaja już dobra od zła, wmawia się im, że dziecko prowokuje dorosłego, i że wtedy jest to seks z miłości, a nie gwałt na delikatnym ciele i kruchej psychice.   To całe postępowe lewactwo jest winne takim równiez czynom, tak jak winne jest seksualizacji dzieci.   Ręka w górę, kto masturbacji uczył się z książek. Czy naprawdę ma to być szkolny przedmiot? Czy własne ciało nie daje nam sygnałów, za którymi możemy podążać? Po co angażować w to podejrzanych "edukatorów"?      
Na pewno to nie kościelne kazania uformowały psychikę tego zwyrodnialca. Obstawiam prymitywny przekaz pseudonowoczesnych "uświadomionych" pisemek, z ich prostackimi, zakłamanymi receptami na prymitywnie, egoistycznie rozumiane "szczęście". Wyróżniające się stale obecną pogardą dla ludzi wierzących w tradycyjne wartości, a zwłaszcza hejtujące kościół. Tak tworzy się krąg zwyrodnialstwa.

0
O !!! Tu polecałbym metody inkwizycji - Hiszpańskiej !!!!
0
Jak zjebany trzeba mieć łeb, aby dobierać się do 8-mio miesięcznego dziecka?
0
Strach na wolność puścić takiego wujaszka.... kwestia czasu jak namierzy kolejne ofiary.... WYKASTROWAĆ.
0
Dobrze zaostrzona siekiera oto rozwiązanie na takie przypadki. Kurde, sam jestem ojcem 7 miesiecznej córeczki. Co to za potwór, bo człowiekiem to go nazwać nie można...
0
Mam nadzieję,że więźniowie wymierzą sprawiedliwy wyrok bo na nasze więziennictwo nie ma co liczyć. 
0
Sądy nie więziennictwo
0
Tylko dożywocie, ale na dębowym palu!!

Dobrze zaostrzona siekiera oto rozwiązanie na takie przypadki. Kurde, sam jestem ojcem 7 miesiecznej córeczki. Co to za potwór, bo człowiekiem to go nazwać nie można...
Bez wątpienia, do zastrugania palika siekiera się przyda.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: