Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agnieszka Chylińska w Chełmie. Piosenkarka nakręci tam teledysk

Utworzony przez Gość, 18 września 2010 r. o 15:24
Oby tak się stało i źeby nic nie pokrzyźowało.Chełm na mapie Polski coś znaczy i naród Chełm prawdziwy zobaczy.Nie tak jak za Grabczuka nic nie pokazać,bo to była PO-ska polityczna sztuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W teledysku weźmie zagra też kilkudziesięciu statystów z Chełma ? dowiedział się Kurier Lubelski. Może weź i się jebnij w pusty łeb!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak Chylinska bedzie z tym brzuchem udawac ksiezniczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ta co się zeszmaciła przechodząc ze strony rocka na stronę syfiastego badziewia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbbb napisał:
Ciekawe jak Chylinska bedzie z tym brzuchem udawac ksiezniczke
Wyretuszują podczas montażu. O ile podoba mi się jej przemiana z paskudy w kobietę to zupełnie nie pasuje mi to w jakim kierunku poszła jako artystka. Szkoda, ze w pogoni za kasą nie pomyślała że nagranie płyty w stylu pop całkowicie ją pogrzebie artystycznie. Takiego badziewia jak to co nagrała dawno nie słyszałam. Już Doda jest lepsza bo przynajmniej nie udaje tylko robi ten chłam dla nastolatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego państwo komentują jej muzykę. Niech każdy słucha co chce. Teledyski Agnieszki są bardzo udane i sądzę, że ten będzie jednym z ciekawszych w Polsce. Agnieszka w jednym z wywiadów mówiła, że marzy jej się zagrać w jakimś filmie kostiumowym. Co prawda teledysk, to nie do końca film, ale zawsze coś ;-) Czy jeżeli państwo mieliby jakieś marzenia i po iluś latach możliwość ich spełnienia, nie zrobilibyście tego? Już nie mogę się doczekać tego teledysku :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paula napisał:
Dlaczego państwo komentują jej muzykę. Niech każdy słucha co chce.
Bo to co zrobiła Chylińska nadaje się jedynie do kosza a nie do słuchania, oczywiście pomijając nastoletnich lub niewymagających słuchaczy wychowanych na disco polo i innych badziewiach im takie g... będzie się podobać co zresztą widać po powyższym wpisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem uznacie mnie za idiotkę ale chce wiedzieć do której soboty potrwają zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominisia napisał:
Wiem uznacie mnie za idiotkę ale chce wiedzieć do której soboty potrwają zdjęcia
no ba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je lubię Agnieszke i super że będzie miała teledysk w naszym mieście Chełmie..!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...