Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja: Nie tolerujmy sprzedaży alkoholu nieletnim

Utworzony przez KOLEGA, 17 sierpnia 2011 r. o 20:15
Bardzo dobry pomysł nie ma co. Renomowana gazeta namawia obywateli do zaczepiania nieletnich. Od tego są rodzice, szkoła i obsługa sklepu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEGA napisał:
Od tego są rodzice, szkoła i obsługa sklepu!!
Ciekawe gdzie oni wszyscy są / kiedyś byli, że teraz wypisujesz tutaj takie głupoty. - autorem artykułu jest PAP i promuje on słuszną kampanię - komentujesz artykuł umieszczony na internetowym portalu - nikt tu nikogo do niczego nie namawia - cele i założenia tej kampanii masz podane w artykule - żeby coś było skuteczne i szczelne powinno składać się z wielu elementów - naucz się czytać ze zrozumieniem i myśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W całym tym bełkocie nie ma ani śladu najważniejszej kwestii: dlaczego niby miało by mnie obchodzić czy jakieś dziecko pije alkohol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur napisał:
dlaczego niby miało by mnie obchodzić czy jakieś dziecko pije alkohol?
masz mózg na swoim miejscu? - skorzystaj z niego, to jest pomyśl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
masz mózg na swoim miejscu? - skorzystaj z niego, to jest pomyśl.
Ależ właśnie chodzi o to że ja MYŚLĘ a nie bezmyślnie kupuję propagandowe śmieci. A wynikiem logicznego myślenia musi być wniosek: nie wtrącaj się w nie swoje sprawy. Takoż i nie zamierzam się wtrącać w to co kto pije, i to niezależnie od daty urodzenia pijącego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...