Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Aleja Ofiar Kaczyńskich". Niecodzienna wpadka gazety

Utworzony przez zorbi, 18 września 2009 r. o 13:46
Prorocy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prorok czy co ? Ciekawe czy autor tekstu jeszcze tam pracuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćmilu z AGORY daj se siana. Takie numery zosta Januszkowi z Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie daj Boze ale taka aleja moze kiedys byc jesli tych dwoch malych paranoikow bedzie ciagle dazyc do konfrontacji ze wszystkimi i ze wszystkim dookola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając po południu wydanie "dziennika gazeta prawna" wychwyciłem ten błąd a może nie zasadniczo to niezła wpadka. ta gazeta raczej broniła Kaczyńskich a tu ofiary Kaczyńskich śmiać mi się chce jeszcze teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zenek~ napisał:
Nie daj Boze ale taka aleja moze kiedys byc jesli tych dwoch malych paranoikow bedzie ciagle dazyc do konfrontacji ze wszystkimi i ze wszystkim dookola
Masz na myśli oczywiście Tuscu i Schetynesku, dwóch zawziętych, paranoików. Rzekłbym nawet dewiantów politycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTY-DEWIANT napisał:
Masz na myśli oczywiście Tuscu i Schetynesku, dwóch zawziętych, paranoików. Rzekłbym nawet dewiantów politycznych.
Ty ANTY DEWIANT?? - myślę że DEWIANT DO N POTĘGI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wpadka gazety !! taka aleja powstanie jak skończą z polityka i bedzie miala pare ladnych kilometrow !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej jest pomysł na nazwę ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...