Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Duda ratuje hostię w czasie mszy (wideo)

Utworzony przez Guest, 7 czerwca 2015 o 19:49 Powrót do artykułu
Zwymiotowalem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oł Szit. Wspanialy czyn. Moc z nim. Jakie to smutne ze media regionalne zajmuja sie takimi pierdolami. Nie ma w lublinie wazniejszych spraw? Sa!
0
Dureń Jesteś!
0
Oł Szit. Wspanialy czyn. Moc z nim. Jakie to smutne ze media regionalne zajmuja sie takimi pier***ami. Nie ma w lublinie wazniejszych spraw? Sa!
czyn wspaniały i zakładam, że nie byłoby cię stać na to... Wszystko co dobre zasługuje na to aby o tym pisać mośku.
0
Takie rzeczy dobre są dla tabloidów , lub prasy katolickiej . Ale sensacja !
0
Faktycznie news na pierwszą stronę gazety.
0
tak naprawdę hostię, może podnieść ksiądz, biskup itp. ,
0
Tak naprawdę to nie masz wątpliwości co do tego kto może ?ja mam...
0
Tylko duchowny może podnieść hostię jeżeli upadnie, osoba postronna robiąc to bezcześci ten sakrament, czyli reszta mszy była nieważna przez zagrywkę dudy. 
0
Nie sądzę,że była to jakaś zagrywka... .Raczej nieświadomość.
0
człowiek legenda!!! bohater!!!
0
Ale się trolli namnożyło
0
czyn wspaniały i zakładam, że nie byłoby cię stać na to... Wszystko co dobre zasługuje na to aby o tym pisać mośku.
Moze i wspanialy ale dla mohera ale nie na czołowke i temat dnia.
0
Wypowiedzi szanownych internautów są jakby z jakiejś poczekalni psychiatry. A może to już działają wynajęci hejterzy? Ludzie pomyliliście adresy!!!! :)
0
Mądry katolik ,racjonalnie myślący człowiek wie co to Najświętszy Sakrament, czyli hostia i co oznacza szacun za jego zachowanie (i nie jestem moherem )
0
Nie jestem katolikiem, ale wiem że dla katolików hostia jest święta. Jeśli ktoś jako jedyny ratuje świętość przed zbeszczeszczeniem to świadczy tylko o zdziczeniu i chodzenia do Kościoła bez wiary i wiedzy. W TV publicznej pokazują dużo większe bzdury. Kiedyś byłem świadkiem jak TVN 24 dwa razy pod rząd puścili kiedy Bredzisław w Japoni powiedział "szogunie". Także niektóre wypowiedzi na tym forum świadczą o tym, że społeczeństwo nam idiocieje.
0
AUTYSC(z)BAWIENIA ile złosliwisci,nienawisci
0
AUTYSC(z)BAWIENIA ile złosliwisci,nienawisci
  Ten człowiek jest psychicznie chory. 
0
Każdy katolik powinien w taki sposób zareagować tego wymaga troska o Najświętszy Sakrament. Twierdzenie , że Pan Prezydent znieważył Komunię św. są bzdurą. Zachował się zgodnie z prawem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: