Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Duda: Zawetuję ustawę o Sądzie Najwyższym i KRS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2017 r. o 10:29 Powrót do artykułu
Kto to jest ten Tulajev? Dlaczego pytacie ruskich o ustrój polskich sądów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDNA WIELKA USTAWKA KACZOR SZYKUJE COS GORSZEGO A TO PIEKNIE USTAWIL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybkie sądy!!!!. Złodzieje do więzienia!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczorek odfruń 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew srajew większych debili niż on i soboń to na lubelszyźnie nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeju tylko niech jeszcze trzecią zawetuje. Nie chcę by Ziobro wymienił wszystkich prezesów sedziów w całej Polsce i obsadził koleszkami. To byłoby jak w Rosji, a Rosji nie cierpie i nie ufam. I tylko Rosja miliczy i kibicuje Pisowi w uzależnieniu sedziów od partii władzy. Tak jest u nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ustawy to demolowanie Panstwa ,kto to widzial zeby prokurator generalny powolywal sedziow.To juz przerabialismy za komuny. Tak sie wam teskni za komuna bo mnie nie.Ludzie czy wy nie rozumiecie ze te ustawy to krzywda dla wiekszosci ludzi.Sady powinny byc niezawisle,zeby zaden polityk nie dzwonil do sedziego i go nie straszyl ze ma taki a taki wyrok wydac.W calym swiecie tak jest a u nas jak w Rosji i Bialorusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej będzie to co było, czyli komunistyczny wymiar sprawiedliwości będzie ochrona dla elit z układu ,, okrągłego stołu". Była okazja to zmienić, ale prezydent się wystraszył i poparł tych ,, popaprańców" których nie interesują ustawy o sądach, ale doprowadzenie do rewolty która pozwoliła by wrócić im do władzy. A, że jest ogromna liczba nieświadomość osób, które są manipulowane, na razie są te nie wielkie protesty. Niemniej to osłabnie gdyby nastąpiły wiece poparcia tych ustaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustępstwa wobec zła zawsze kończą się większym złem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyłudzam VATu, nie kradnę kamienic, nie biorę łapówek, nie byłem ubekiem ani TW, nie piorę pieniędzy mafii. Od 2015 dobrze mi w Polsce - MAM W DPIE PROTEST LEWAKOW i POmylencow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
uwaliliśmy komunistyczne zapędy bolszewików z pis
 Czyje "zapędy" wy realizujecie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
uwaliliśmy komunistyczne zapędy bolszewików z pis
 Czyje "zapędy" wy realizujecie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lista hańby lubelskich parlamentarzystów; Tułajew, Kruk, Sadurska, Szulowski, Soboń i inni pisowscy gwałciciele demokracji w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja żyję uczciwie i nie boję się ani PO ani PiSu. Ale te Ustawy porządnie wystraszyły sędziów i może teraz układy się skończą. Wierzę że następne ustawy mądrze uporządkują sądownictwo bo napiszą je prawnicy a nie oszołomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kruk (coś tam coś tam) mówi, że trójpodział władzy jest kontrolowany przez wybory...........tylko szkoda droga Pani poseł, że raz na cztery lata.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...