Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Angielski kot codziennie jeździ tym samym autobusem

Utworzony przez zuza, 31 lipca 2009 r. o 21:32 Powrót do artykułu
I niech ktoś powie , że zwierzęta są głupie....Niejednemu człowiekowi przydałoby się odrobinę rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszzz a ja tak kocham koty Mam kota i psa no ale jednak wole koty hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość Anglików szanuje koty, u nas zaraz ktoś by takiemu kotu zrobił krzywdę. Daleko nam do cywilizacji. A kot przesliczny, podobny do mojej Milusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to k... macie temat a u nas kto jeździ na tylnich siedzeniach w lubelskim autobusie? -pijany żul... baaa nawet z niego nie wysiada... Piszcie o realiach a nie o jakimś incydencie z kotem! (Takie plotki to mozna poczytac na Pudelku...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ring napisał:
no to k... macie temat a u nas kto jeździ na tylnich siedzeniach w lubelskim autobusie? -pijany żul... baaa nawet z niego nie wysiada... Piszcie o realiach a nie o jakimś incydencie z kotem! (Takie plotki to mozna poczytac na Pudelku...)
To spadaj na Pudelka, bałwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...