Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura na spotkaniu z Antonim Macierewiczem w Czeladzi

Utworzony przez Dzidek, 14 listopada 2012 r. o 16:58
Boże , zlituj się nad nami i uchowaj nas od rządów PISu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2 minucie słychać strzały...? Prawdziwe "wzory" polaków i katolików do naśladowania... przy każdej okazji pokazują swoje prawdziwe oblicze... potwierdzam "boże uchowaj nas od takich ludzi..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie było w tym czaie pogotoeie z Tworek. Gdzie kaftany bezpieczeństwa. !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już mi się tego nie chce słuchać tylko katastrofa wszędzie katastrofa kompletna klęska dlatego PIS bardzo wiele przez to traci No i Pan Prezes gdyby tak zechciał już ustąpić przydała by się kropla świeżej krwi jakaś nowa twarz na czele tej parti inne spojrzenie na problemy ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare dziady ze zrytymi łbami, już całkiem im się we łbach poprzewracało. Takie chojraki, że ho,ho! Co za błazny, niech by mnie tak szarpnął, fi*** jeden...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszyscy wiedzą, kim jest Waldemar Andzel, organizator tego uroczego spotkania z Antosiem Smoleńskim, na którym lud smoleński tak zywo reagował na głosy w dyskusji i zwalczał pederastów, gówniarzy......Brakowało tylko poseł Krystyny Pawłowicz z okrzykiem sejmowym cyt.Spier***aj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spada poparcie partii rządzącej to wyszukują "aferki".!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wypadasz stąd pederasto!"??? O misiu w gajerku... chyba ci się w du*** poprzestawiało! Do obywatela w taki sposób?! Do przyszłego wyborcy?! Chamstwo, prostactwo i drobnomieszczaństwo! ŻE NA DA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodac nic ujac. Brawo lokalna telewizja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jakich PIS ma zwolenników - pseudo katolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez z daleka widac bylo ,ze to pederasta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macierewicz największe poparcie ma wsród MOTŁOCHU. On sam najlepiej czuje się w jego otoczeniu. Wystarczy popatrzeć na inteligentne BUZIUNIE zgromadzonego towarzystwa ,aby wiedzieć jacy to wierni odbiorcy zaszczycili P. Macierewicza swoim przybyciem. Dalszy komentarz CHYBA ZBYTECZNY>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem ulubieńcem żadnej opcji politycznej w naszym Kraju. Tylko pytam, dlaczego Rosjanie nie chcą zwrucić wraku samolotu i dlaczego Rząd nie chce dać zgody na działalność telewizji Trwam. To są dwa proste pytania, jeżeli osoba kompetentna w tej sprawie udzieli w prosty sposób odpowiedzi to będę niezmiernie wdzięczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
już mi się tego nie chce słuchać tylko katastrofa wszędzie katastrofa kompletna klęska dlatego PIS bardzo wiele przez to traci No i Pan Prezes gdyby tak zechciał już ustąpić przydała by się kropla świeżej krwi jakaś nowa twarz na czele tej parti inne spojrzenie na problemy ludzi
bo była katastrofa i to porządna,ciekawie jakby twój brat lub siostra w ten sposób zginęli, czy byłabyś/byłbyś zadowolony. Każdy ma swoje życie i niech je sobie odbiera a nie kogoś zabija. Jak nie przepadam za Kaczyńskim tak jestem za nim, ma rację, że chce dojść prawdy. A co do świeżej krwi, not o już mamy donka i by to trafiło jak mam teraz zapier***ać za parę groszy do 67 lat i jeszcze jak będzie praca, której obecnie brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie słowa w filmiku "przestań, prowokują nas" i to jest właściwa ocena sytuacji. Ludziom puszczają nerwy i wcale mnie to nie dziwi, wszystko coraz droższe, nie ma za co żyć a władza twierdzi że jest ok. Ginie Prezydent, Generałowie i szefowie wielu ważnych instytucji w czasach dużego zagrożenia terorystycznego a PO od początku wie że to błąd pilotów, o śledztwie i ciałach nie będę pisał bo wszyscy widzą że Polska Tuska nie zdała egzaminu i tyle w temacie. Całe to PO to obciach nikt się do nich nie przyznaje i żadne prowokacyjki nie pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To te obuzy z Platform jeżdżą za Panem Macierewiczem i go śledzą i starają mu przeszkodzić w mówieni prawdu o tych obuzach rządzących.oni już się boją własnego cienja oj..przyjdzie na nich czas że naród jm sję zrewanżuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Icek napisał:
Nie jestem ulubieńcem żadnej opcji politycznej w naszym Kraju. Tylko pytam, dlaczego Rosjanie nie chcą zwrucić wraku samolotu i dlaczego Rząd nie chce dać zgody na działalność telewizji Trwam. To są dwa proste pytania, jeżeli osoba kompetentna w tej sprawie udzieli w prosty sposób odpowiedzi to będę niezmiernie wdzięczny.
Rosja nie chce zwrocic nam wraku z takiej samej przyczyny , z jakiej zlodziej nie chcialby zostawic odcisku linji papilarnych . Rzad natomiast nie chce zgodzic sie na tele " Trwam " z tej samej przyczyny z jakiej wladze komunistyczne zagluszaly swego czasu wszystkie stacje radiowe z zachodu nadajace po polsku .Proste prawda .Czesc !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczyt dna, chamstwo wobec spokojnego młodego człowieka który przyszedł na spotkanie było niewyobrażalne i jeśli ktoś mi powie że młodzi nie mają szacunku dla starszych, to powiem tylko jedno: mają rację, nie ma za co ich szanować. Tą całą Czeladź powinni pokazać w każdym wydaniu Wiadomości. Wstydziłabym się tam mieszkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!! Wygrał ten młody prostymi zarzutami. Przyłączam sie do opinii tego młodego człowieka . Mamy taki czy inny rząd wybrany w takiej czy innej ordynacji wyborczej, ale to jest nasz rząd. Ten młody człowiek myśli przyszłościowo,broni młodej jeszcze nie okrzepłej demokracji. Nie ulega teoriom spiskowym Starego Macierewicza owładnietego ambicja być na wierchuszce. Przykro kiedy z boku zapyziały intelektualnie staruch wyrywa mu mikrofon dlaczego to robi?? bo jest nawiedzony, bo nie ma żadnych argumentów aby temu młodemu człowiekowi sie przeciwstawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu dużo mówić,pisowska hołota,bez kultury osobistej,ale ten przedział wiekowy już zchodzi,więc bądzmy cierpliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...