Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura na UMCS. Pani profesor krzyczała do koleżanki "Ty Żydówo!"

Utworzony przez jon, 15 października 2010 r. o 08:06
Nazywanie tego awanturą to chyba lekka przesada bo jeżeli tak to należałoby uznać, że Gazeta Wyborcza robi co dziennie setki gigantycznych awantur. Tam plucie na Polaka uznawane jest za standart nowoczesności i demokracji. Swoją drogą to pocieszające, że na uczelniach jeszcze nie cała profesura jest zwichrowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem. Gdyby krzyczała "ty katoliczko" to również byłoby o to tyle szumu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie rozumiem o co tyle krzyku? O to, że przedłużyła wykład, czy o to, że nazwała koleżankę żydówką? Jeżeli jest żydówką, to nie widzę w tym wyzwiska, a stwierdzenie faktu. Ja nie czułabym się obrażona, jakby ktoś krzyknął do mnie "ty Polko". Jeżeli chodzi o przedłużanie zajęć, faktycznie można zwrócić uwagę. Kwestia tylko, czy to przypadek sporadyczny, czy notoryczny. Jednak tak sobie myślę, że gdyby nie było tego "ty żydówko", to nie byłoby oburzenia . A dzisiejsi studenci, którzy zliczyć do 3 nie umieją, niech tak nie będą "po linii", a zaczną bardziej dbać o to co POLSKIE i poziom swojej edukacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mc kluskey napisał:
Zydzi do Izreala, Polska dla Polakow. Zydzi to zakala swiata wszedzie tylko wszczynaja wojny i umywaja od tego rece kto by chcial sie uczyc o ich historii i religii. Szkoda, ze Polska do tej pory musi przez nich cierpiec.
Polska cierpi przez takich prymitywnych i głupich obywateli jak ty. Głupcy są zakałą świata a nie Żydzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy było: "Ale urwał!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEJA napisał:
I BARDZO DOBRZE,NAM ZYDOW NIE POTRZEBA W POLSCE.
A nam nie potrzeba prymitywnych dejów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacek napisał:
A nam nie potrzeba prymitywnych dejów.
Podobnie gumowych wacków ze świńskimi ryjami. Im także już dziękujemy, niebawem wybory. Pozdrowienia dla Pani Profesor! Mam nadzieję, że nie zamierza Pani przepraszać. Wystarczy, że ten śmieć Kwaśniewski Żydostwo przepraszał (a więc uczynił to także w moim imieniu za co należy mu się ode mnie naplucie w jego filipiński pysk). Poczekajmy teraz aż Izrael przeprosi Polaków, za powojenną "działalność" żydokomunistycznego ścierwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miriam napisał:
Polska cierpi przez takich prymitywnych i głupich obywateli jak ty. Głupcy są zakałą świata a nie Żydzi.
Polska cierpi przez swoja glupote.Kiedy wszystkie kraje w zachodniej i wschodniej Europie wypedzaly tych "synow diabla" polska glupota zwana "tolerancja"nakazywala ich przyjmowac.Ten najbardziej zdradziecki,pasozytniczy i wrogi Polsce i Polakom element znajdowal schronienie,pomoc i ochrone panstwa polskiego.Jak sie okazalo bylo to szczyt glupoty i nieliczenia sie z faktami politycznymi wprowadzanie i chronienie przez wieki tego "konia trojanskiego w Polsce.Zydzi to najbardziej wroga ,niszczycielska i destrukcyja mniejszosc narodowa w Polsce.Przekleta zakala swiata sa wlasnie tylko i wylacznie Zydzi,znienawidzeni na calym swiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miriam napisał:
Polska cierpi przez takich prymitywnych i głupich obywateli jak ty. Głupcy są zakałą świata a nie Żydzi.
Miriam slynna na cala Polske transwestytko Polska cierpi jesli nie broni sie jej przed takimi ludzmi jak Ty a tak na marginesie towarzyszu Jon moja prababcia przez cala druga wojna przetrzymywala i pomogla lacznie 46 zydom dostala smieszny medalik z Izreala w podziece za ocalenie 46sciu istnien ludzkich, a pozniej Ci haniebni zydzi zrobili i do tej pory robia z nas Polakow ludzi ktorzy niby wspolpracowali lub tez pomagali Niemcom w latach okupacji. Jeszcze bardziej wkurza mnie to ze po Lublinie lochaja sie inne nacje, ktore nas Polakow maja za ciemny narod np, przydymieni studenci UM. Tolerancja tolerancja trzeba umiec walczyc o swoje, ale widze ze w co poniektorych nie ma krzty szacunku i milosci do wlasnej kultury i historii. Tusko SS i SB Komurowskie lizodupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
rasista nie jesteś, to pewnie katolik
Odbezpieczyl mi sie sam kalasznikow jak przeczytalem twoj post joj(ne)-tak brzmi poprawnie twoj nik ,zydowski,syjonistyczny parchu.Bede na pewno wkrotce mial okazke aby odstrzelic wiecej takich gudlajskich smierdzieli.Wasz czas jest policzony nie tylko w Polsce ale i w wielu innych krajach.Grunt wam sie pali po nogami nie tylko w Israeli i USraelu ale w wielu innych krajach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
makuron napisał:
To zwykły przejaw rasizmu i nietolerancji. Pani prof. Jedynak bez względu na swoje osiągnięcia powinna być za takie coś ukarana dyscyplinarnym zwolnieniem.
Przepraszam a co jest tak bardzo obraźliwe w słowie : "ty żydówko !" bo nie rozumiem ? W Niemczech na polaków mówią ty głupi polaku, my mówimy ty rusku i nikt z tego nie robi aż takiego problemu ! Mam wrażenie że żydzie bardzo skrzętnie dbają o swój interes PR- owski. Fakt jest taki że jest to naród bardzo roszczeniowy, co widać po działalności gmin żydowskich w Polsce na polecenie oczywiście Izraela. Nie da się ukryć, że duża część profesorów lubelskich uczelni to z pochodzenia żydzi. Oczywiście pochodzenie nikomu nie umniejsza jego postawy, wiedzy etc. z tym że nie rozumiem tej jednej wyżej nadmienionej kwestii dlaczego ilekroć powie się ty żydzie to wynosi się ten fakt do poziomu poważnego wykroczenia ?! Niedługo jak ta tendencja się utrzyma, to okaże się że nazwanie kogoś żydem to poważne przestępstwo karane pięcioma latami pozbawienia wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umcs goni kul. Ale czego tu się spodziewać... Lublin..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaajjwaaaaajjjj!!! A to sie narobilooo!Nazwac Zyda zydem to obraza!Droga Pani profesor Jedynak,tak nalezy dalej trzymac ten zydowski motloch!Ostatecznie w naszym kraju sa tylo wloczegami,zlodziejami,szalbiercami na goscinnych wystepach ,niestety o te kilkaset lat za dlugo.A tym gudlajom ktorym wypowiedz Pani profesor nie spodobala sie mowimy:Precz natychmiast z Poski!!!Wynocha do Birobidzanu!!!Do USraela,Israela Madagaskar Burkina Faso I Antarktyde!Jeszcze raz NIE! NIE! NIE! Dla wszystkich gnoji spod znaku gwiazdy Davida!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIECEJ O ZYDACH, KRYPOZYDACH ;SYJONISTACH na blogu: Dziennik gajowego Maruchy TYLKO DLA PRAWDZIWYCH POLAKOW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś jest zorientowany w temacie uczenia na izraelskich uczelniach polonistyki ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani profesor z racji wieku i pozycji zawodowej mogła ulec mocniejszym emocjom.Co prawda pod żadnym pozorem- żacy nie powinni być tego świadkami.Dla mnie osobiście nazwanie kogoś"żydówką" jest nobilitacją a nie obrazą.Mam nadzieję,że Pan Dziekan wykaże roztropność i zamiast jakichkolwiek konsekwencji postara się poskromić emocje i wytłumaczyć pewne zasady "dobrego zachowania".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie łapówki to wyzwiska - podobnie z lekarzami- WSTYD!! Jeszcze na UMCS ?? Stach się przyznać ze skończyłem tam studia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: czy tego chcemy czy nie - historii nie zmienimy - w Lublinie przed wojną prawie 1/3 mieszkańców to było Żydami. Mieli swoje dzielnice, życie itd. O tym miedzy innymi zapewnie uczyła ta Pani. Po drugie: stwierdzenie ŻYDZIE ogólnie powinno oznaczać kogoś wyznania judaistycznego. W Polsce zaś słowo to używane jest do obrażania ludzi, do porównywania z ludźmi gorszymi. Żydzi są takimi samymi ludźmi jak i my. Nie mamy na kogo zwalać winę że nie potrafimy dbać o swoją ojczyznę to zwalamy winę na komunistów, Żydów, wojnę, Hitlera, Stalina. Ciekawe na co byście zwalali winę jak by nie było wojny i byśmy mieli to samo co teraz mamy w kraju a Ci Żydzi mieszkali by w Polsce - między Wami Po trzecie: już Pani Irena Sendlerowa powiedziała mądre słowa: "Ludzie nie dzielą się na Żydów i Polaków - tylko na mądrych i głupich".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gregor napisał:
Po pierwsze: czy tego chcemy czy nie - historii nie zmienimy - w Lublinie przed wojną prawie 1/3 mieszkańców to było Żydami. Mieli swoje dzielnice, życie itd. O tym miedzy innymi zapewnie uczyła ta Pani. Po drugie: stwierdzenie ŻYDZIE ogólnie powinno oznaczać kogoś wyznania judaistycznego. W Polsce zaś słowo to używane jest do obrażania ludzi, do porównywania z ludźmi gorszymi. Żydzi są takimi samymi ludźmi jak i my. Nie mamy na kogo zwalać winę że nie potrafimy dbać o swoją ojczyznę to zwalamy winę na komunistów, Żydów, wojnę, Hitlera, Stalina. Ciekawe na co byście zwalali winę jak by nie było wojny i byśmy mieli to samo co teraz mamy w kraju a Ci Żydzi mieszkali by w Polsce - między Wami Po trzecie: już Pani Irena Sendlerowa powiedziała mądre słowa: "Ludzie nie dzielą się na Żydów i Polaków - tylko na mądrych i głupich".
Gregor skoro jestes taki madry to wypier.... do Izreala skoro wedlug Ciebie Zydzi sa od nas lepsi i traktuja nas z wielkim szacunkiem to co tu jeszcze robisz przejdz na judaizm idioto i zamien Lublin na sciane placzu a najlepiej to idz jeszcze dzisiaj i strzel patelnie tej uemceesowskiej zydowce;p POLSKA DLA POLAKOW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
jak górale witali w 1939 roku Niemców , słyszałeś może ?
Słyszałem, ale my nie o góralach,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...