Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Banki zgodziły się pomóc frankowiczom, ale "propozycje rządu dużym wyzwaniem"

Utworzony przez socjalizm_to_jest_to, 29 stycznia 2015 o 13:32
W porządku. Teraz kredytobiorcy w PLN - do ataku!!! Też chcemy mniejszego LIBOR i wakacji kredytowych!!! Dlaczego nie????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
teraz pomoc dla "złotówkowiczów"! dlaczego nie? kto tym frajerom kazał brać w obcej walucie kredyt? nie wiedzieli ze ceny walut się zmieniają?! jest ryzyko jest zabawa nie?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dlaczego mamy np.górnikom pomagac ? Robić ścieżki rowerowe ?  frajerze 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ja w tamtym roku starciłem na akcjach na GPW, czy rząd również mi pomoze?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście, że pomoże.  Nie zapłacisz podatku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIE WSZYSTKO JEST STRACONE   Sytuacja kredytobiorców w konfrontacji z bankami nie jest na straconej pozycji. Umowy kredytowe w większości przypadków zawierają klauzule uznane przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta za niedozwolone, tzw. klauzule abuzywne. Ich stosowanie wprawdzie nie rozwiązuje samej umowy kredytowej, ale zapisy takie na mocy prawa zostają uznane za bezskuteczne. Znaczącym przykładem i dużym krokiem dla kredytobiorców spłacających kredyty denominowane do obcej waluty jest wyrok Sądu Okręgowego w Szczecinie (sygn. akt I C 554/14), który orzekł że roszczenie wyliczone przez bank na podstawie kursu z jego własnej tabeli kursowej nie istnieje. Sąd nakazał przeliczanie kursu spłaty zobowiązań po średnim kursie NBP.   Kancelaria gromadzi uczestników pozwów zbiorowych i będzie dochodzić roszczeń w imieniu Klientów z tytułu: • uznania kredytu w walucie jako kredytu w PLN i przeliczenia zobowiązania po kursie z dnia zaciągnięcia kredytu • odszkodowanie z tytułu zawyżonego spreadu bankowego • zwrotu poniesionych kosztów dodatkowych ubezpieczeń wymaganych przez bank • odszkodowań z tytułu stosowania innych klauzul niedozwolonych   Celem nadrzędnym działań Kancelarii jest doprowadzenie do uznania kredytu w walucie jako kredytu w PLN i przeliczenia zobowiązania po kursie z dnia zaciągnięcia kredytu. Ponadto Kancelaria będzie wnosiła o odszkodowanie z tytułu zawyżonego spreadu bankowego, jak również zwrotu poniesionych kosztów dodatkowych ubezpieczeń wymaganych przez bank oraz odszkodowań z tytułu stosowania innych klauzul niedozwolonych w umowach   Zainteresowanych proszę o kontakt na adres jakub.koltuniak@nabiciwefranka.pl    
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: