Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bar Staromiejski

Utworzony przez Jurek, 1 czerwca 2011 o 00:55
Nie polecam Baru Staromiejskiego w Chełmie. Ostatnio chciałem naleśniki z bitą śmietaną. Dostałem dwa najbardziej płaskie i słabo nadziane serem naleśniki, jakie widziałem. Zamiast bitej śmietany - nie zgadniecie - polane były płynną śmietanką do kawy. Obrzydliwość. Zapytałem, co to jest, a pani od razu: - To ja oddam pieniądze. Dobre, co? A ilu jest mniej asertywnych i dają sobie wciskać kit? Noga moja tam nie postanie. Dodam, że gdy byłem w tym barze, to kilka osób kręciło z niedowierzaniem głowami, patrząc na "wynalazki" na talerzach. Wstyd. W ogóle w Chełmie nie ma gdzie zjeść - nie dajcie się też nabrać na "dania dnia" w Gęsiej. Niesmaczne. JA CHCĘ ZJEŚC COŚ DOBREGO!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To się ożeń.
0
Ja bym prosiła,żeby ten bar był wcześniej otwierany,tak,żeby można było zjeśc śniadanie już gdzieś od 7.30 a zamykany o 19.00 . Często przyjeżdżam do Chełma i po drodze jest mi coś zjeśc,ale zawsze jest jeszcze zamknięty albo jak wracam to już jest zamknięty. A w sobotę i niedzielę turysta może umrzec z głodu.W lecie to można zjeśc jeszcze loda w fajnej lodziarni naprzeciw kościoła na Lubelskiej.Po za tym puchyyy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: