Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Barack Obama w Polsce (relacja na żywo)

Utworzony przez Lubelak1, 27 maja 2011 o 17:56
Obama , Mason , marionetka Iluminatów , nawiedził Polskę aby szerzyć swą Lucyferiańską doktrynę.Może będzie namawiał do wysadzenia Pałacu Kultury i Nauki aby wywołać kolejną pseudo wojnę z terroryzmem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co on nam tu potrzebny, czy on cokolwiek dobrego dla Polski zrobił za tyle przelanej polskiej krwi w Afganistanie i Iraku. Brawo Bolek, pierwszy raz pochwalam go za jego postawę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
---------" PREZYDENT RP LECH WAŁĘSA JEST CZŁOWIEKIEM WIELKIEGO HONORU DEMOKRACJI "------------------------ Raptem wszyscy Wrogowie Polski odkrywają swoją...pustkę i niezrozumienie Prezydenta Lecha Wałęsy (sic?). Oczywiście , nie Jesteście godni Prezydentowi Wałęsie nawet... "drzwi otworzyć" ani nawet stać obok Prezydenta!. ------Prezydent RP Lecha Wałęsa jest także LAUREATEM POKOJOWEJ NAGRODY NOBLA . Globalizm tak się "rozpędził",że POKOJOWĄ NAGRODĘ NOBLA przyznał, bez żadnego powodu...Prezydentowi USA Barackowi Obamie (sic?). Na Zaproszenie Demokratów, do Tunezji przybył Prezydent RP Lech Wałęsa aby dopomóc w odbudowie Demokracji w Tunezji . Ale podczas wykładów o Demokracji Światowej na Uniwersytetach w Tunezji , dochodziło do ZASKAKUJĄ CYCH PYTAŃ ; " Pan Prezydent mówi o zaletach Demokracji a obecnie telewizja tunezyjska przekazuje relacje z... dywanowych nalotów eskadr amerykańskich bombowców, bombardujących Demokratyczne Państwo Libii (sic?). ------A Prezydent amerykańskich bombowców bombardujących Libię jest...Barack Obama LAUREAT POKOJOWEJ NAGRODY NOBLA (sic?). ------Prezydent Lech Wałęsa nie znał -odpowiedzi- na tego typu zapytania . Dlatego aby nie kojarzono Go z Prezydentem Obamą, wolał się "wykręcić" od tego Spotkania, mimo, że dzwonił do Prezydenta Wałęsy sam Ambasador USA w Polsce , nie pomogło!. JAK MOŻE, LAUREAT POKOJOWEJ NAGRODY NOBLA, BOMBARDOWAĆ DEMOKRATYCZNY KRAJ LIBII ?. ---ODEBRAĆ POKOJOWĄ NAGRODĘ NOBLA PREZYDENTOWI USA BARACKOWI OBAMIE !!!.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obama, dziękuję za wszystko coś zrobił dla POLSKI, tylko NIE WIEM ZA CO!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: