Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Paskudne czerwone babsko o złowrogim spojrzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilustracje foto to zwykła manipulacja, czego nie zrobią zdjęć w szerszym planie, żeby pokazać te tłumy zwolenników. To zwykła ustawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"obiecuje Barbara Nowacka. Znikną kolejki" ---- buhahahah hehehe ha ha ha ha ha ha. Przepraszam, poniosło mnie, oczywiście niejaka Barbara Nowicka (notabene whotf ?) to załatwi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Antypisowska koalicja nie ma sensu", ale koalicja z pisem czemu nie? Obie partie lewicujące, jedynie retoryką się różnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Nowacka gwiazdorzy,coraz więcej pewności siebie chcę wiedzieć jak zlikwiduje kolejki, zwiększy dostępność do specjalistów... przez likwidację prywatnych gabinetów?! wyjazd lekarza na dyżur weekendowy za granicę lepiej się opłaca niż miesięczna praca w kraju bardzo ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowacka przyjechała naprawiać to co spieprzył Palikot, ale tego nie da się już naprawić. Dziwne że do Białej przyjechał też Kaczynski, czyży przedwstępne rozmowy koalicyjne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina Marię Skłodowską-Curie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paskudne czerwone babsko o złowrogim spojrzeniu.
Aż tak to nie !!! Jednak jak świat światem biedny bogatemu, a głupi mądremu będzie wrogiem. Tylko dlaczego na tej ziemi pomiędzy Bugiem i Odrą głupców są miliony ...? Dlatego każdy, kto niesie oświecenie jeszcze długo nie wygra wyborów w tym śmiesznym kraiku !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak się zastanawiam,po ch.j ta pusta idiotka przyjechała zasmradzać naszą piękna Lubelszczyznę,cholerny komuch niwch spi...ala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowacka dała się wkręcić dwóm cwaniakom Millerowi i Palikotowi i oni zabiorą ją na dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ŚWIETNY szpital odesłał wyjącą z b€lu moją mamę staruszkę do domu z diagnozą stanu zapalnego odcinka kręgosłupa. Niosłam ją z Izby Przyjęć do samochodu, pomoc otrzymała natychmiast-ale w Szpitalu Praskim, operacja kręgosłupa!!! Trzymajcie się z daleka od tych, co się chwalą i otrzymują certyfikaty, to nic nie znaczy!!!!!!!!!!!! Życzę wam, starym dziadom przyjmującym na Izbie Przyjęć tego samego!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ona już zaczyna bredzić jak Palikot. Koalicja z PiS wykluczona, antyPiSowska koalicja wykluczona. Musiał jej Janusz coś podrzucić przed spotkaniem ;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kotka Palikotka, partnerla Millerka. :P Do worka razem z Szydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...