Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Bartoszu... Jak uda się Tobie zaszczepić ten optymizm i wole walki..to nie potrzeba dużo więcej żeby ugrać cos więcej niż w zeszłym sezonie. Trzeba trenować ...i nie słuchac się podpowiadaczy...masz swój rozum ...Ja Tobie zycze jak najlepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje optymizmu. Kasa pusta, trener zamiast budować zespół jeździ sobie na kadrę (nie mam pretensji do niego, że chce łapać szansę, ale do klubu że na to zezwala), odchodzą nawet przeciętni Polacy, w temacie obcokrajowców zupełna cisza (spodziewam się że znowu trafią tu wynalazki z youtuba typu Billing). Nie wiem kim oni chcą się utrzymać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie szybki powrót do pierwszej ligi bo kibice nie przyjdą na to patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Allen w serie A2!??...http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/536917/bryon-allen-zamienia-tbl-na-wloska-serie-a2 Chyba ma kiepskiego agenta bo serie A2 to dla niego niski poziom. Poza tym Start naprawdę nie ma pieniędzy skoro nie było go stać przedłużyć z nim kontraktu. Myślałem, że chcą go podpisać kluby które grają w pucharach Europejskich i dlatego Start nie może z nimi konkurować finansowo ale klub z serie A2??... no proszę Was działacze Startu, mówicie o wygórowanych żądaniach finansowych Allena a po prostu mydlicie kibicom oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia Bartosz, uważam że żle nie będzie, wolę oglądać ambitnych chłopaków z lublina niż mocno średni zaciąg z całej polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...