Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Kempa i Zbigniew Ziobro na chrzcinach w Biłgoraju. U syna posła Szeligi

Utworzony przez XXXX, 12 lutego 2013 o 13:13
ŻENUA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to ci wydarzenie . ..
0
Jakie włazidupstwo. Masakra. Ciekawe czy tego Szelige chociaż jakoś awansują
0
A kogo to obchodzi?, że tak zapytam szanowną redakcję...
0
Biedne dziecko !!!! Ale jak widać rodziców rodzonych i chrzestnych się nie wybiera - chyba ze w wyborach
0
Zbyszek ministrant
0
....U syna posła Szeligi.....Współczuję dzieciakowi.Jak dorośnie to będzie się wstydził za takich chrzestnych.A szczególnie za chcrzestną.
0
To po drodze mogli wpaść do Janusza na dżointa...
0
.....a dlaczego nie Sobecka i Rydzyk ? Z nich taka ładna i bogata para !!!
0
Doliński z Polnej.TO byłby chrzesny.sam nie wie ile ma już dzieci.
0
Podobno przez pół mszy dziecko płakało bo matke chrestną zobaczyło
0
gdyby nie napisali ze to jakas Kepa to czlowiek by myslal ze to Grodzka , podobre z twarzy , prawda? Zastanawiam sie dlaczego niektorzy panowie (aktualni i byli czlonkowie) z formacji sepleniacego kurdupla nie "wyjda z szafy" w temacie preferencji seksualnych tylko zenia sie na sile a czasem nawet maja dzieci. Wiadomo ze wtedy nie byloby poparcia pana Rydzyka ojcem zwanego oraz innych panow w sutannach........bo kosciol jest czysty jak lza i nie toleruje dewiacji a to co sie mowi o ksiezach to nieprawda bo nie ma ksiezy homo
0
Na szczescie to rodzice wybieraja kandydatow na "chrzestnych" i niewinne dziecko nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci za "mlodziencze" wybryki rodzicow! Kiedys w modzie bylo miec swieckiego ojca i matke chrzestna w osobach np. I sekretarza.... Swiat sie zmienia i obyczaje rowniez..... Ponoc pan Ziobrorowniez jest zonaty i ma dzieci. (Ot taka ciekawostka)
0
Skaleczyli dzieciaka na całe życie! Jak on kiedyś się przyzna, że Kępa i Ziobro, to jego chrzestni? Toż jego wyśmieją na kazdym kroku.
0
A ja myślałem że w Biłgoraju to tylko szmacownicy , krętacze,i dewianci , a jednak sa porządni ludzie i chwało im za to i skowyt palikociarni nic tu nie pomoże.
0
A ja myślałem że w Biłgoraju to tylko szmacownicy , krętacze,i dewianci , a jednak sa porządni ludzie i chwało im za to i skowyt palikociarni nic tu nie pomoże.
0
Biedne dziecko .........Kępa...nieeeeeeeeeeeee
0
W czerwonym płaszczu to żona posłą? Hm, jakoś mi ona do niego nie pasuje, jakaś taka "krzykliwa": mocny wyzywający makijaż, włosy zrobione na włosy lalki Barbie, ubiór też a la Barbie... On ZERO przebojowości, taki szaraczek, no chyba że kasiasty.
0
ŻENADA.
0
A kogo to obchodzi??? Ja to mam w d.... !!!! Interesuje mnie, ile dostanę rewaloryzacji emerytury, a nie bzdety !!!!
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: