Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Kempa i Zbigniew Ziobro na chrzcinach w Biłgoraju. U syna posła Szeligi

Utworzony przez XXXX, 12 lutego 2013 r. o 13:13
ŻENUA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ci wydarzenie . ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie włazidupstwo. Masakra. Ciekawe czy tego Szelige chociaż jakoś awansują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to obchodzi?, że tak zapytam szanowną redakcję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dziecko !!!! Ale jak widać rodziców rodzonych i chrzestnych się nie wybiera - chyba ze w wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek ministrant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....U syna posła Szeligi.....Współczuję dzieciakowi.Jak dorośnie to będzie się wstydził za takich chrzestnych.A szczególnie za chcrzestną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po drodze mogli wpaść do Janusza na dżointa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....a dlaczego nie Sobecka i Rydzyk ? Z nich taka ładna i bogata para !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doliński z Polnej.TO byłby chrzesny.sam nie wie ile ma już dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno przez pół mszy dziecko płakało bo matke chrestną zobaczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby nie napisali ze to jakas Kepa to czlowiek by myslal ze to Grodzka , podobre z twarzy , prawda? Zastanawiam sie dlaczego niektorzy panowie (aktualni i byli czlonkowie) z formacji sepleniacego kurdupla nie "wyjda z szafy" w temacie preferencji seksualnych tylko zenia sie na sile a czasem nawet maja dzieci. Wiadomo ze wtedy nie byloby poparcia pana Rydzyka ojcem zwanego oraz innych panow w sutannach........bo kosciol jest czysty jak lza i nie toleruje dewiacji a to co sie mowi o ksiezach to nieprawda bo nie ma ksiezy homo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczescie to rodzice wybieraja kandydatow na "chrzestnych" i niewinne dziecko nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci za "mlodziencze" wybryki rodzicow! Kiedys w modzie bylo miec swieckiego ojca i matke chrzestna w osobach np. I sekretarza.... Swiat sie zmienia i obyczaje rowniez..... Ponoc pan Ziobrorowniez jest zonaty i ma dzieci. (Ot taka ciekawostka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skaleczyli dzieciaka na całe życie! Jak on kiedyś się przyzna, że Kępa i Ziobro, to jego chrzestni? Toż jego wyśmieją na kazdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że w Biłgoraju to tylko szmacownicy , krętacze,i dewianci , a jednak sa porządni ludzie i chwało im za to i skowyt palikociarni nic tu nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że w Biłgoraju to tylko szmacownicy , krętacze,i dewianci , a jednak sa porządni ludzie i chwało im za to i skowyt palikociarni nic tu nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dziecko .........Kępa...nieeeeeeeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czerwonym płaszczu to żona posłą? Hm, jakoś mi ona do niego nie pasuje, jakaś taka "krzykliwa": mocny wyzywający makijaż, włosy zrobione na włosy lalki Barbie, ubiór też a la Barbie... On ZERO przebojowości, taki szaraczek, no chyba że kasiasty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to obchodzi??? Ja to mam w d.... !!!! Interesuje mnie, ile dostanę rewaloryzacji emerytury, a nie bzdety !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...