Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beatyfikacja Jana Pawła II w Watykanie: Transmisja TV na żywo online

Utworzony przez Gość, 1 maja 2011 o 08:52
Największa Farsa tego stulecia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Milcz nie godny człowieczku...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie po chrześcijańsku nazywac kogoś pogardliwie niegodnym człowieczkiem. A ty kim jesteś? Czy na pewno kimś lepszym ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech żyje 1 maja święto pracy ograbione przez kościół rzymski jako dzień bałwochwalstwa. Czarnym na pohybel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiechosta!!!!!!! Gratuluję wpisu!!!!!!!!! Jaką szkolę skończyłeś? Takie mądrości wypisywać!!!!! Może już czas na eutanazję? Skończ to swoje bydlęce życie!!!!!!!!!1 A potem pod płot!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawda o Kościele Katolickim http://czasprzebudzenia.wordpress.com/prawda-o-kosciele-katolickim-filip-blicharczyk/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Кароль Войтыла верил, что «предложение 3-его пути будет исходить из Польши». Ещё не поздно подтвердить его слова, предложив автору польское гражданство. Начало рождения чуда здесь http://bit.ly/joqGf7 (translator Google) Karol Wojtyła wierzył, że "trzecia droga oferta będzie pochodzić z Polska". Jeszcze nie jest za późno, aby potwierdzić jego słowa, zaproponował autor obywatelstwa polskiego. Na początku narodzin cud tutaj http://bit.ly/joqGf7
Zaloguj się, aby oddać głos
0
adamie, a ty zdaje się wchodzisz w kompetencje samego STWÓRCY, gdyż osądziłeś jak widzę swojego bliźniego. Jezus podniósł wysoko poprzeczkę i wymaga od wszystkich wielu rzeczy, m.in. abyśmy naśladowali GO, poprzez modlitwę za naszych adwersarzy, a nie skupianiu się na ich określaniu i pogrążaniu...??! Ludzi nie trzeba wiele zachęcać aby posługiwali się "złem" - w imię bliższego nie określonego dobra - przy uziemianiu kogokolwiek..! Ale trudniej jest, im zaszczepić w sobie samym "Dobro", bo to wymaga codziennego wysiłku i poskramiania swego EGO, które się wyrywa aby komuś/ kto ma inne od naszych poglądy/ dołoić
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: