Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą nas setki tysięcy i więcej!

Utworzony przez Gość, 9 kwietnia 2008 r. o 20:51
Wartości chrześcijańskie?.....Ten człowiek nie wie nawet o czym mówi. Dobrze, że mówi o lewicowych poglądach, bo za komuny żyło się dobrze-jak bardzo wielu moherom. Wolność, prawa człowieka, demokracja. to jast to co tacy ludzie nienawidzą. Co oferują w zamian? -Totalne rządy kleru?.... Cenzura? Więźniowie polityczni?..... Ruch Przełomu Narodowego?..sorry , ale mi to się kojarzy z NSDAP. Jest tylko nadzieja, że wielu przez niego nie da się otumanić. Panie Nowak, ja mam inne poglądy niż pan, ateż mieszkam w tym kraju-wsadzi mnie pan do więzienia?.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wartości chrześcijańskie?.....Ten człowiek nie wie nawet o czym mówi. Dobrze, że mówi o lewicowych poglądach, bo za komuny żyło się dobrze-jak bardzo wielu moherom. Wolność, prawa człowieka, demokracja. to jast to co tacy ludzie nienawidzą. Co oferują w zamian? -Totalne rządy kleru?.... Cenzura? Więźniowie polityczni?..... Ruch Przełomu Narodowego?..sorry , ale mi to się kojarzy z NSDAP. Jest tylko nadzieja, że wielu przez niego nie da się otumanić. Panie Nowak, ja mam inne poglądy niż pan, ateż mieszkam w tym kraju-wsadzi mnie pan do więzienia?.....
Skad wiesz? Byłeś choć na jednym spotkaniu? Przeczytałeś choć jedną książkę? Jeszcze chwila i powiesz, że sprawa śmierci Krzysztofa Olewnika, Jaroszewiczów i gen. Marka Papały. Zanim pójdziesz spać to spójrz na swoją babcie, mamę albo żone i powiedz jej - Ty też jesteś moherem!!! Jesteś cieńszy w zasadach i języku niż cienki bolek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wartości chrześcijańskie?.....Ten człowiek nie wie nawet o czym mówi. Dobrze, że mówi o lewicowych poglądach, bo za komuny żyło się dobrze-jak bardzo wielu moherom. Wolność, prawa człowieka, demokracja. to jast to co tacy ludzie nienawidzą. Co oferują w zamian? -Totalne rządy kleru?.... Cenzura? Więźniowie polityczni?..... Ruch Przełomu Narodowego?..sorry , ale mi to się kojarzy z NSDAP. Jest tylko nadzieja, że wielu przez niego nie da się otumanić. Panie Nowak, ja mam inne poglądy niż pan, ateż mieszkam w tym kraju-wsadzi mnie pan do więzienia?.....
Człowieku jakiś ty głupiutki czytaj trochę wartościowych publikacji a nie tylko oglądaj TVN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem "Strach"; czytam Biblię; czasami oglądam TVN i niestety koledzy stwierdzam, że po prostu nie macie racji. Chrześcijaństwo narodowe nie jest w rzeczywistości chrześcijaństwem, gdyż naród staje się bożkiem, a to prowadzi do ksenofobii, nietolerancji i wojen. Czy wam sie to podoba czy nie, to wypadki zbrodni na Żydach maiały miejsce i należy do tego podchodzić jako do faktu histrucznego i wyciągać z tego wnioski. Przebywanie w środowisku wiejskim i małomiasteczkowym sprawia, że tezy p. Grossa wcale mnie dziwią i nie należy sie oburzać z tego powodu, bo jest faktem,że antysemityzm w tym kraju, to norma. Ostrzegam tylko, że jeżi poslki Kościół katolicki nie odetnie się w końcu od osób pokroju pana Nowaka czy Rydzyka, czeka go przynajmniej podział. tacy jak ja już dawno się zastanawiają, czy warto być w tynm samym kościele , co ludzie szerzący nienawiść, a nie miłość, jak nakazał Jezus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...