Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie całkowity zakaz aborcji? Projekt ustawy już złożony w Sejmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lipca 2016 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Kolejna ambitna, która chce się wylansować po linii bogo-ojczyźniano-aborcyjnej. Jak się toto kryguje, jak małymi oczkami strzela na lewo i prawo. Kilka fałszywych uśmieszków, biały kołnierzyk ala be-be i mamy obraz nieskalanej niewinności walczącej o prawa nienarodzonych. Na razie wystaje pod sejmem w nadziei, że ją zauważą i docenią (finansowo, funkcyjnie i partyjnie). FUJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurza mnie to, że w mojej katolickiej religii ważniejsze jest miłosierdzie dla nienarodzonego dziecka niż dla noszącej to dziecko kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało mnie obchodzi co robisz z twoją żoną, dopóki ona jest zadowolona. chyba że faktycznie ją gwałcisz, to jesteś nieźle porąbany chłopie i współczuję tej kobiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,450-tys-osob-podpisalo-projekt-ustawy-zakazujacej-aborcji-beata-szydlo-zabrala-glos,wid,18410755,wiadomosc.html?ticaid=117515
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pfhh napisał:
mało mnie obchodzi co robisz z twoją żoną, dopóki ona jest zadowolona. chyba że faktycznie ją gwałcisz, to jesteś nieźle porąbany chłopie i współczuję tej kobiecie.
Jesteś totalnu osioł. Nic nie kumasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu Pisowcow zawiozlo swoje zony na aborcje gdy sie dowiedzieli ze plod uposledzony. No ale to byly wyjatkowe przypadki.. a motloch niech rodzi i cierpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ciekawe ilu Pisowcow zawiozlo swoje zony na aborcje gdy sie dowiedzieli ze plod uposledzony. No ale to byly wyjatkowe przypadki.. a motloch niech rodzi i cierpi.
Po poziomiw wpisu sądzić można że Ciebie, mimo upośledzenia płodu, matka jednak urodziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech PiS pozaszywa d-py babom, a facetom jaja poobcina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niech PiS pozaszywa d-py babom, a facetom jaja poobcina.
Tobie chyba już po porodzie zaszyto rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten zakaz to głupota niedawno żona kumpla była w ciąży ale 5 lekarzy potwierdziło wodogłowie i jakieś jeszcze wady w płodzie w 5 miesiącu zdecydowali się na aborcję . Myślę że dokonał słusznego wyboru wiem bo w w wieku 15 lat zmarł syn mojej sąsiadki też był po jakiś komplikacjach przy porodzie nie chodził nie mówił był jak marchewka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Rodźmy dzieci z gwałtów! Będą najukochańszymi bąbelkami swoich mamuś i tatusiów! Mamusia jakoś sobie poradzi z traumą na całe życie, w końcu gwałt też jakoś przeżyła. A taka przypominajka w postaci dzieciątka tylko jej pokaże że "Bóg tak chciał" "Bóg ma plan"! Własciwie powinna być wdzięczna! A jak mama sobie nie poradzi, to zawsze maluszkiem może zająć się tatuś!
Strach żyć w tej Polsce same gwałty. Nie wiedziałem że płodząc syna zgwałciłem żonę. Ty jesteś tak ograniczony czy udajesz, czy z pisu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach żyć w tej Polsce same gwałty. Nie wiedziałem że płodząc syna zgwałciłem żonę. Ty jesteś tak ograniczony czy udajesz, czy z pisu?
to raczej ty sieroto nie ogarniasz czym jest sarkazm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...