Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będziemy o nich pamiętać

Utworzony przez JA, 1 listopada 2009 o 10:26
[']
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.RZECZ O WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH czyli JAK BYŁO KIEDYŚ, A JAK JEST TERAZ: Wśród wielu świętych nycz nie wspomina się o Naukowcach zajmujących się trójkątami - PITAGORAS, TALES.... co nie bez kozery zauważył KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie Akademię Sztuk Cudownych z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY. Rzecz w tym, że w obecnej, KULejnej już expansji kościoła na Polskę, nawet dziecko może wyliczyć wysokość Trójkąta na lekcji matematyki . Łącząc to z lekcją Religii widać, że Bóg przedstawiony jako trójkąt z okiem w środku - na oko - to nycz wielkiego. Z tej też racji KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC ogłasza KUL-ejny już i PAT-ologiczny dogmat: PITAGORAS I TALES od dziś są ŚWIĘTYMI. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wzoruje się na papieżu Piusie IX obdarzonym świętą przypadłością e-pilepsji z tą różnicą, że KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wzorem Naukowca od Perpetuum Mobile zapewnia wszystkich, że nikomu włos z głowy nie spadnie! Takich zaś gwarancji nie daje kościół - niestety. I tu KULejny problem do rozwiązania: ŚWIĘTY czy PIER...NIĘTY? Może znów cóś źle przetłumaczyli po odprawionej mszy? Nad tym wszystkim brzmi z niebios Głos Ojca Świętego Benka XVI: - „PAMIENTAJ, ŻE PROHEM JESZTESZ I W PROCH CZĘ OBRÓCZĘ” - jak w owym czasie trzydziestego dziewiątego – zauważa KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC. Zostańcie z B(L)OGIEM PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW
Zaloguj się, aby oddać głos
0
żeby zapomniec o Kamili Skolimowskiej? - wstyd!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wanda napisał:
żeby zapomniec o Kamili Skolimowskiej? - wstyd!
Polak zawsze sie do czegos przyczepi i pokaze skwaszonego ryja..., coz taki narod
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: