Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cytat : "Strażnikom zwiększono zakres obowiązków, m.in. ochraniają lotnisko" - coś nowego ? Sorry ale nie doczytałem w ustawowym zakresie działania Straży Miejskich/Gminnych by było coś o ochronie lotnisk ? Może jeszcze będą odprawiać samoloty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest ta straż miejska ??? U mnie pod furtką już dwa dni psie odchody leżą . Ani komendant ani zastępca nawet się nie pofatygował aby je posprzątać. Ludzi też nie przysłał. Więc się pytam po co jest ta straż miejska? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO??? Będą szkolić tych intruzów z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej? Społecznych nieudaczników i , no itd... etc... A co z dziećmi czekającymi na obiecane wznowienie zajęć? Małe, głupie, to nie upomną się? Rodzice bezradni w swojej bezradności również? Panie Arturze, może w końcu wypowiesz się publicznie na wielokrotnie zadawane Ci zapytania /kierowane do Ciebie od wielu osób/?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten poniższy komentarz o pracownikach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej jest żałosny, ja mam bardzo dobre doświadczenia z tymi ludźmi, ty sam/a zapewne jesteś nieudacznikiem itd. i stąd taki komentarz... co do roboty pogonili ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako pracownica/nik o stołek wyrażasz lęk? Ganiasz ludzi? Jakże to żałosne i frustrujące zajęcie. Żal mi ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO??? Będą szkolić tych intruzów z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej? Społecznych nieudaczników i , no itd... etc... A co z dziećmi czekającymi na obiecane wznowienie zajęć? Małe, głupie, to nie upomną się? Rodzice bezradni w swojej bezradności również? Panie Arturze, może w końcu wypowiesz się publicznie na wielokrotnie zadawane Ci zapytania /kierowane do Ciebie od wielu osób/?
FAKTYCZNIE SAME CIOTY I NIEDOŁĘGI TRZYMAJĄCE SIĘ POSADEK I PIERDZIEĆ W STOŁEK TYLKO POTRAFIĄCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...