Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biznesmen roku 2008 - Jan Szulżyk

Utworzony przez Zdziwiony???????, 16 lipca 2008 r. o 23:21
Prasa swoje, a rzeczywistość swoje. Wszystko ładnie można opisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna bajka o dobrym dyrektorze i złych pracownikach! Rzeczywistość jest w tej firmie zgoła inna: brak szacunku dla pracownika na wszystkich działach, zamordyzm, niskie zarobki i niemożliwe wymagania! Jeszcze gdyby pan dyrektor powiedział w jaki sposób stał się prywatnym właścicielem państwowej firmy... Nepotyzm, czyli zatrudnianie swojej rodziny na wszystkich możliwych stanowiskach przeszedł w Pol-Skone juz dawno granice przyzwoitości. Dalszy sukces Pana Dyrektora to kolejne trupy w firmie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna bajka o dobrym dyrektorze i złych pracownikach! Rzeczywistość jest w tej firmie zgoła inna: brak szacunku dla pracownika na wszystkich działach, zamordyzm, niskie zarobki i niemożliwe wymagania! Jeszcze gdyby pan dyrektor powiedział w jaki sposób stał się prywatnym właścicielem państwowej firmy... Nepotyzm, czyli zatrudnianie swojej rodziny na wszystkich możliwych stanowiskach przeszedł w Pol-Skone juz dawno granice przyzwoitości. Dalszy sukces Pana Dyrektora to kolejne trupy w firmie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak mało widoczne są te komentarze???????????????????????????????????????????????????????????? Strach przed prawdą??????????????????????????????????////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDZIWYM BIZNESMENEM JEST MICHAŁ BICZYSKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam zamiar wysłać podanie o pracę do Pol-Skone. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o atmosferze w pracy itd. Mój nr gg 13232063
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w Pol-Skone przez kilka miesięcy i była to najgorsza praca w moim życiu, nikomu nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówca, tą firmę należy omijać z daleka jeśli chodzi o pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z komentarzami, byłam na rozmowie rekrutacyjnej w Pol-Skone i miałam przyjemność rozmawiać z Dyrektorem Naczelnym i jego synem Dyrektorem Handlowym. Poziom tych rozmów a przede wszystkim brak szacunku do kandydata przekracza jakiekolwiek granice przyzwoitości. Atmosfera pracy w tej Spółce daje się wyczuć od razu po wejściu do biura. Oczekując na rozmowę, która się odbyła z półgodzinnym opóźnieniem miałam okazję zaobserwować sposób traktowania pracowników. Nie zgodziłabym się tam pracować za nic w świecie. Ludzie uważajcie na tą Spółkę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesc, tez byłam na rozmowie aczkolwiek dla mnie to była najsympatyczniejsza rozmowa na jakiej byłam. Pełna kultura, szacunek, konkretna, rzeczowa, partnerska rozmowa. Byc moze jestem w tej dobrej sytuacji gdyz jestem osobą z duzym doswiadczeniem i obyciem w kontaktach z prezesostwem. Warunki finansowe pozostawiły wiele do zyczenia no ale to kwestia tego ze mamy w Lublinie rynek pracodawcy - to niestety pracodawca dyktuje warunki. Zastanawiam sie zatem czy rzeczywiscie tak źle jest w tej firmie czy poprostu wychodzi tu skłonnosc Polaków do narzekania i krytykowania? czy wogóle jest ktos kto lubi prace w tej firmie? zastanawiam sie tez czy wg Was (pracowników POL-SKONE) źle jest zarówno na produkcji jak i w administracji? Jakie to rzeczy sie wydarzyly, ze mówicie iż jest zła atmosfera pracy? prosze o konkrety. dzieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Prosisz o konkrety, a więc napisze to co jeszcze pamietam ( zwolniłem się dawno temu, ale ta spółka zapadła mi w pamięć) Występuje tam totalny brak szacunku dla pracownika, praca odbywa się w atmosferze nerwowości i pełnej wrzasków ( zwłaszcza ze strony pani MDS). Osmiogodzinny dzien pracy to fikcja ( za wyjatkiem produkcji), każdy powód jest dobry aby pracownika opie...ć, lub tez pojechac po premii ( umowy o prace to inna historia). Generalni NIE POLECAM, a z mojego punktu widzenia dzisiaj żałuję że tak dłudo zwlekałem z odejśćiem. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Pracowałem w pol-skone wiele lat i potwierdzam negatywne wypowiedzi. W firmie tej panuje nerwowa atmosfera , kierownicy zakładają nierealne plany produkcji, a głównym zadaniem majstrów jest pilnowanie i poganianie pracowników. Z zewnątrz firma wygląda ok, a na halach bałagan i ciasnota. Liczy się tylko ilość, cięcie kosztów i zysk. A moim zdaniem pan dyrektor to nie biznesmen roku lecz tyran roku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także ma problem z Pol-Skone. Nie chcą uznać reklamacji twierdząc że odklejona okleina na drzwiach, to efekt mechanicznego uderzenia. W dobrej wierze, że nie będą musieli nikogo wysyłać do oglądania drzwi, sam zrobiłem zdjęcie uszkodzenia i wysłałem mailem. I na podstawie zdjęcia wysnuli takie wnioski. Nie róbcie sami zdjęć, domagajcie się wizyty fachowca, niech przyjdzie i sam oceni wadę. A Pol-Skone nie polecam, wręcz odradzam ze względu na niezałatwianie reklamacji. Arek z Wyszkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pietach napisał:
Mam zamiar wysłać podanie o pracę do Pol-Skone. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o atmosferze w pracy itd. Mój nr gg 13232063
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszcie w jakich zakładach pracowaliscie np.L-Lublin ,N-Niemce,B-Biłgoraj to będzie wiadomo o czym pisac bo w każdym zakładzie jest co innego ,inny bałagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
czesc, tez byłam na rozmowie aczkolwiek dla mnie to była najsympatyczniejsza rozmowa na jakiej byłam. Pełna kultura, szacunek, konkretna, rzeczowa, partnerska rozmowa. Byc moze jestem w tej dobrej sytuacji gdyz jestem osobą z duzym doswiadczeniem i obyciem w kontaktach z prezesostwem. Warunki finansowe pozostawiły wiele do zyczenia no ale to kwestia tego ze mamy w Lublinie rynek pracodawcy - to niestety pracodawca dyktuje warunki. Zastanawiam sie zatem czy rzeczywiscie tak źle jest w tej firmie czy poprostu wychodzi tu skłonnosc Polaków do narzekania i krytykowania? czy wogóle jest ktos kto lubi prace w tej firmie? zastanawiam sie tez czy wg Was (pracowników POL-SKONE) źle jest zarówno na produkcji jak i w administracji? Jakie to rzeczy sie wydarzyly, ze mówicie iż jest zła atmosfera pracy? prosze o konkrety. dzieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Biłgoraju jest szybka rotacja wybieraja tych co sobie dają rade ,jest porządek na halach,majstry są różni jedni są hamowaci a jedni ok.z tymi pierszymi załatwia się poza pracą sprawę, ALE MOGĄ CIĘ ZWOLNIĆ .Zarabiają od 1200na produkcji do 2000-3000 na hali gdzie jest na akort.Jest jeden minus że pracownicy aby mieć dobrze u majstrów donoszą na siebie takie małe SB lub UB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filip napisał:
W Biłgoraju jest szybka rotacja wybieraja tych co sobie dają rade ,jest porządek na halach,majstry są różni jedni są hamowaci a jedni ok.z tymi pierszymi załatwia się poza pracą sprawę, ALE MOGĄ CIĘ ZWOLNIĆ .Zarabiają od 1200na produkcji do 2000-3000 na hali gdzie jest na akort.Jest jeden minus że pracownicy aby mieć dobrze u majstrów donoszą na siebie takie małe SB lub UB.
gdzie w biłgoraju zarabiają 3000zł i wytłumacz czym się różni praca na produkcji od pracy na hali?WIDAĆ ŻE JESTEŚ ZIELONY W TEMACIE POL-SKONE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...