Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bójka na plaży w Gdyni. Kibice Ruchu kontra Meksykanie

Utworzony przez Dariusz Szłapa Lublin, 18 sierpnia 2013 r. o 20:35
Co za kretyn dał taki tytuł? Czy dziennikarze niczego nie zrozumieli ze zdarzenia w Gdyni? Czy tam rozgrywało się widowisko klasy Godzilla kontra Hedora, czy jak ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijani meksykanie podrywają kobiety jeden z nich zaczyna obmacywać po czym jak go odepchnela uderza ja w twarz. Widząc to kilku kolesi z Ruchu podbiega i broni kobiety na co meksykaniec wbija nóż w klatkę piersiowa kibica Ruchu. Po tym dochodzi do wspomnianej wojny jak dowiedziała się o tym ekipa   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu zwykła pomyłka, wzięli ich za żydów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byku a ty tego żyda to w lustrze przy goleniu zobaczyłes..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem za kibolami ktorzy zachowuja sie hamsko, ale w tym przypadku jednak bronili mlodel polskiej dziewczyny ktroa meksycy obmacali a potem uderzeyli...  badzcmy uczciwi w  w ocenie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byku a ty tego żyda to w lustrze przy goleniu zobaczyłes..
Są wszędzie CYCU, jak motocykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem za kibolami ktorzy zachowuja sie hamsko, ale w tym przypadku jednak bronili mlodel polskiej dziewczyny ktroa meksycy obmacali a potem uderzeyli...  badzcmy uczciwi w  w ocenie.
Bo liczy się tylko ubój rytualny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu zwykła pomyłka, wzięli ich za żydów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie to zachowali się prawidłowo, troszkę hałasowali na plaży kibole, ale meksykańce powinni okazać trochę kultury będąc w obcym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...