Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalni przestępcy z Lublina i okolic poszukiwani przez policję. Poznajesz ich?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 kwietnia 2017 r. o 22:47 Powrót do artykułu
coraz dziwniejsze macie te quizy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co można wygrać w tym konkursie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczne mordeczki niektóre. Lobuz kocha najbardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zobaczył swoje dzieło na monitorze jak to się wyświetla .Gęba na dwa monitory albo widać oczy albo brodę .Widać przesada we wszystkim jest niewskazana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie quizy debile tylko przestępcy poszukiwani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, widziałem ! ta ładna pani ze zdjęcia to Joasia M. można ją spotkać na Wiejskiej w Warszawie. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irina na pewno już inaczej wygląda bo na zdj ma ze 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po wszystkim zabrała ofierze ponad 100 tys. zł z różnych walutach. " - To napisał "dziennikarz" czy policjant?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK SWOJĄ DROGĄ SZKODA,ŻE NIE MA DOSTĘPU DO BRONI, BO OBYWATELE SAMI BY WYSTRZELALI TYCH BYDLAKÓW!!MOŻE TO PRYMITYWNE, CO MÓWIĘ,ALE NASZA POLICJA, JEST TAKIM IGNORANTEM I CZĘSTO TO CHAMY,ŻE NAWET JAK CZŁOWIEK, ROZPOZNA BANDYTĘ I ZGŁOSI NAJBLIŻSZEJ JEDNOSTCE POLICJI, TO GO OLEJĄ, ALBO POTEM SĄDY WYPUSZCZĄ TYPA I ZABIJE TEGO CO GO WSKAZAŁ!!JUŻ TAK BYŁO!!PRZYKRE TO, ALE SZKODA ZAWRACAĆ SOBIE GŁOWĘ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic do wygrania? Ta dziewczyna to z Mam Talent z 2012 roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina polskich politykow za otworzenie wschodniej granicy.ile jeszcze morderstw i napadow zostaje popelnionychprzez turystow z ukrainy a nie ujrzalo jeszcze swiatla dziennego.czas najwyzszy zamknac ta granice i ograniczyc ich naplyw do minimum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo brutalne przestępstwa a sporo przypadków rozboju, to jak jest w rzeczywistośći? Rozbojem będzie bijatyka nastolatków/napaść która zostaje zgłoszona na policję. Weszliśmy w erę tandetnego dziennikarstwa wyolbrzymiania i manipulowania treściami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte groźni przestępcy Hehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malowany a nie Szuwar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja jak by szukała to by znalazła. Ja nie szukam a widze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...