Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalny napad na policjanta. Dwie osoby aresztowane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2017 r. o 12:43 Powrót do artykułu
Ciemnogród społeczny trzymajacy z policja.Frustracja pełną gębą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki się bronili przed pijanym policjantem agresorem bo inaczej pewnie skonczyliby jak Igor Stachowiak w trumnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro miał dzień wolny od służby to dlaczego czynna napaść na FUNKCJONARIUSZA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po sluzbie do tego pijany to jaki to policjant??? Pol komendy na odwyk wyslac bo robią z siebie sieroty.... niebieskie niedorajdy.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policji wszystko wolno a pozwolenie dostal z gory jak naczelnik pijany jezdzil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się , że jakis dobrotliwy sędzia da im wyroki w zawieszeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesie mają mózgi wielkości orzeszków tak samo jak Ci którzy im przylaskują :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyni za całe zło na świecie i swoje żałosne życie winią policje, szkoły nie mają, pracy nie mają, trudnią się grandą - TOTALNE ZERA!!! Zero litości dla takiej patoli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem akcję jak ich wywozili. Dwie zrospaczone dziewuszki lały łzy na chodniku przed sądem bo ich tymczasowo aresztowali. Biegły jak za niewinnymi. Patologia na 100%..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha bo oni kozaczą przy kolegach a przyjdzie co do czego to płacz i "mamusiu pomóż ja nic nie zrobiłem" hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Sad i Prokuratura ! BRAWO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze patologi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy policjanci spuscili profilaktyczny wpier........I?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posluchaj chlopski filozofie policjanci nie sa w ogole szkoleni ani z samoobrony ani z innych sztuk walki czy nawet ze strzelania jest tylki na poczatku pol roczny kurs podstawowy gdzie sa tylko elementy czegokolwiek a pozniej juz nic.Policjanci to mieso armatnie wysylane do zdegenerowanego spoleczenstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem,widziałem i wszystko nagrałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę szgybkiego wyjścia z pierdla, zemsta na mieście będzie słodka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt łzy nie uronił.Jesteście żałośni i nieźle zdesperowani hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz policjanci powinni wyjść na Wróblewskiego, Skłodowskiej i Polną i wszcząć zamieszki przeciw patologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlopaki czekamy trzy miesiace na was - koledzy niebieskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...