Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brzozowica Duża > Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

Utworzony przez Piotrek, 12 lipca 2008 r. o 20:54
niestety jak podaje serwis policja.pl córka również zginęła...[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed każdym przejazdem kolejowym powinien być ustawiony znak "stop"przecież to żaden wielki wydatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przed tym przejazdem był znak "STOP"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawura i nic więcej,człowiek myśli że może wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie ten znak "STOP" przyczynił sie ze matka zgineła na miejscu....., był postawiony na wkopanej szynie, pociag uderza samochód w tylnią lewą cześc, a ten uderza od strony kierowcy własnie w ten znak, szynę.... Pokój ich duszom[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki jeden napisał:
Własnie ten znak "STOP" przyczynił sie ze matka zgineła na miejscu....., był postawiony na wkopanej szynie, pociag uderza samochód w tylnią lewą cześc, a ten uderza od strony kierowcy własnie w ten znak, szynę.... Pokój ich duszom[*]
pomyłka: pociag uderzył w prawy tylni bok samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HU... NIE BRAWURA POPROSTU ZŁA POGODA W TYM CZASIE BYŁA BURZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JA JUZ NIEWIEM ALE ZGINEłY DWEIE OSOBY TO MOJE NIEDALEKIE SASIADKI SZKOSA BO mAGAD ZOSTAWIłA MAłEGO SYNKA BEDA CZUWAC NAD NAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pRZEPRASZAM za te błedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja widziałem te kobiete jak joł z samochodu wyciągali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...