Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brzozowica Duża > Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

Utworzony przez Piotrek, 12 lipca 2008 o 20:54
niestety jak podaje serwis policja.pl córka również zginęła...[*]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przed każdym przejazdem kolejowym powinien być ustawiony znak "stop"przecież to żaden wielki wydatek.
0
Ale przed tym przejazdem był znak "STOP"
0
brawura i nic więcej,człowiek myśli że może wszystko.
0
Własnie ten znak "STOP" przyczynił sie ze matka zgineła na miejscu....., był postawiony na wkopanej szynie, pociag uderza samochód w tylnią lewą cześc, a ten uderza od strony kierowcy własnie w ten znak, szynę.... Pokój ich duszom[*]
0
taki jeden napisał:
Własnie ten znak "STOP" przyczynił sie ze matka zgineła na miejscu....., był postawiony na wkopanej szynie, pociag uderza samochód w tylnią lewą cześc, a ten uderza od strony kierowcy własnie w ten znak, szynę.... Pokój ich duszom[*]
pomyłka: pociag uderzył w prawy tylni bok samochodu
0
HU... NIE BRAWURA POPROSTU ZŁA POGODA W TYM CZASIE BYŁA BURZA
0
TO JA JUZ NIEWIEM ALE ZGINEłY DWEIE OSOBY TO MOJE NIEDALEKIE SASIADKI SZKOSA BO mAGAD ZOSTAWIłA MAłEGO SYNKA BEDA CZUWAC NAD NAMI
0
pRZEPRASZAM za te błedy
0
ja widziałem te kobiete jak joł z samochodu wyciągali
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: