Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brzozówka > Próbował zabić rodzinę siekierą i się powiesić

Utworzony przez Gość, 6 października 2008 r. o 15:42
ja bym nie ratował takiego idioty napewno.... smierc odazu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli ktos nie zna calej historii, a w tym artykule nie jest ona przedstawiona, to niech tego nie komentuja. zona nie jest swieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się zupełnie, wina zdecydowanie leży po stronie żony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwo jest oceniać jak nie zna się całej prawdy.... ja uważam, że w dużej mierze zawiniła żona. to ona doprowadziała go do takiego zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc2 napisał:
jesli ktos nie zna calej historii, a w tym artykule nie jest ona przedstawiona, to niech tego nie komentuja. zona nie jest swieta
tez sie z tym zgadzam ale do zony dochodzi corka ktora byla warta swojej matki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i macie rację ale jest wiele innych sposobów na rozwiązanie problemów rodzinnych niż siekiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i nie znam całej historii ale nie należy winić też i żony tak na prawdę wina leży po obu stronach i co jeszcze córki się czepiacie nikt nie jest święty więc zachowajcie wasze komentarze dla siebie. Nie przeżyliście nigdy nic takiego ani cokolwiek podobnego więc się zamknijcie. Coś wiem na ten temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym go nie ratowała. Skrzywdził swoją rodzinę i powinien ponieść karę.Teraz powinien zgnić w pierdlu. Wspołczuje bardzo rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEZ BYM GO NIE RATOWAŁA. WSPOLCZUJE RODZINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...