Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burza po komentarzu do dzieci posła PiS z Radzynia Podlaskiego

Utworzony przez jan, 24 maja 2013 r. o 09:34
pier***enie o Szopenie , zajmijcie się wreszcie ustawami o gospodarczymi a nie pedałami , aborcją i invitro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam wpisy oburzenia i nadziwic sie nie potrafie! ow czlowieczyna reprezentuje PiS i woj. lubelskie wiec nie nalezy sie spodziewac ani rozumu, ani taktu, ani znajomosci zagadnienia... o co wiec calo to zamieszanie? pamietajcie tylko o wlasnych wyborach. jestesmy elektoratem pozwalajacym kretynom reprezentowac nas wszystkich bez wyjatku! kolejny powod do zastanowienia sie i wyciagniecia wnioskow! nieraz nawet Palikot wydaje mi sie byc encyklopedycznym przykladem taktu i kultury osobistej w porownianiu z wieloma poslami wywodzacymi sie z tzw. lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze że podziękowali mu w Solidarnej Polsce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Zaiste wielkie to szczęście, że mój ojciec przeniósł się po wojnie na zachód Polski. Moje dzieci przeniosą się jeszcze bardziej w tamtym kierunku. Ja już jestem za stary więc zostaję . Na szczęście mieszkam daleko od krainy pisiaków.
To dobrze że daleko,bo by smród po tobie został.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xx napisał:
Pisuary to są ludzie skrzywieni mentalnie i psychicznie. Niech sie poseł przeniesie w średniowiecze bo tam pasuje i tam sobie głosi swoje chore racje. Ja nie po to pracuję na tą bandę darmozjadów, żeby taki prawy i sprawiedliwy PISuar ględził coś mojemu dziecku. Od wychowywania jestem ja a nie sfanatyzowany pusty łeb, który swoje chore katolickie bzdety pragnie wstawić całemu światu. Znalał się obrońca plemników, niech się żywymi zajmie lepiej Amen
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przykazanie 6 a nie 5. Czytaj panie pośle Pismo Św. a nie Katechizm KK. Podlasie i wszystko jasne oprócz umysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za baran? hahah xd Nawet nie zna kolejności przykazań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto takie słowa kieruje w kierunku dzieci? On chyba jest jakiś wynaturzony ; /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...