Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były myśliwy ratuje wilki. "Łowiectwo za bardzo idzie w stronę rzeźnictwa"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2018 r. o 15:44 Powrót do artykułu
Wilk jest dziki,wilk jest zły,kto spotyka w lesie wilka,temu zostało życia chwil tylko kilka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesze się, że Pan kocha przyrodę. Moja reakcja na film - radość,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zapłaci Pan za przyszłe nieszczęście, wskutek propagowania fałszywego obrazu, że wilk nie stanowi zagrożenia dla człowieka? W lutym już jeden biegacz po ataku niedźwiedzia ledwo uszedł z życiem, a pogotowie go helikopterem uratowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro w Polsce jest ponad dziesięć razy więcej wilków niż w innych krajach, to ryzyko ataków na dzieci jest realne? Dlaczego na wilki poluje się we wszystkich krajach -Francji, Hiszpanii, Szwecji i u naszych sąsiadów, może tam nie ma nawiedzonych tylko specjaliści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam,niedzwiedzie w lutym wcale nie śpią snem zimowym tylko biegają(szczególnie po Lubelszczyźnie)i strasznie gryzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym zagrożeniem dla człowieka jest drugi człowiek.A w następnej kolejności Alieny i Predatory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie w Europie nie poluje się na wilki.W Polsce jest 1000 wilków i 9 milionów psów więc pytam co mi bardziej zagraża-wilk czy pies?Pytanie retoryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ciesze się, że Pan kocha przyrodę. Moja reakcja na film - radość,
 Też tak mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypomina mi jednego lekarza co go sumienie gryzie, jak robił skrobanki to go nie gryzło a teraz broni poczęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan związany z WWF i potrzebna kasa na wirtualną adopcję wilków-pokemonów? W Rosji, Białorusi, Ukrainie wilczą plagę zwalcza się wszelkimi sposobami. Poluje się na wilki na Słowacji, Szwecji, Francji itd. nawet w Hiszpanii wydaje się ponad 200 licencji na odstrzał wilka. Stek bzdur żeby brać kasę na niby ochronę wilka, którego jest plaga ok 3000 w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko myśliwi utrzymują i dostarczają wilkom pożywienia, gdyż w obwodach z własnych pieniędzy utrzymują stada będące mięsem dla wilka. Organizacje ekofili podające nr konta do wpłat nie wożą wilkom mięsa do lasu, a powinny w sposób czynny chronić przyrodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce książki o wilkach piszą spece - Wajrak po technikum budowlanym i maturze w drugim terminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...