Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Call center Alior Banku w Lublinie: "Za cyferkami kryją się ludzie i ich dramaty"

Utworzony przez tak to widzę, 23 grudnia 2013 r. o 13:05
Do nadal pracownicy Z twoich wypocin  pdoba mi się słowo plażing jest bardzo polskie i wspaniałe obrazuje wyższą kulturę bankowości aliora Zapewne odpowiadasz za ten projekt bo metoda jest zawsze ta sama tj. zastraszenie ew zwolnieniem lub rozwiązaniem komórki Niestety pracownico tego  banku są również inne fora o warunkach pracy więc prawdy nie zamieciesz pod dywan Ja po raz kolejny mam nadzieję że sprawie przyjrzy się PIP i jeśli wyzyskujecie ludzi to zwijajcie się stąd bez żadnej straty dla Lublina  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do nadal pracownicy Z twoich wypocin  pdoba mi się słowo plażing jest bardzo polskie i wspaniałe obrazuje wyższą kulturę bankowości aliora Zapewne odpowiadasz za ten projekt bo metoda jest zawsze ta sama tj. zastraszenie ew zwolnieniem lub rozwiązaniem komórki Niestety pracownico tego  banku są również inne fora o warunkach pracy więc prawdy nie zamieciesz pod dywan Ja po raz kolejny mam nadzieję że sprawie przyjrzy się PIP i jeśli wyzyskujecie ludzi to zwijajcie się stąd bez żadnej straty dla Lublina
Plujesz jadem na kilometr i widzę, że masz ostro wypaczone pojęcie wyzysku. Nie odpowiadam za atmosferę w całym banku tylko wypowiadam się za projekt Pob z Lublina bo to moje miejsce pracy. Skoro ci tak źle to napisz do PIP i zobaczymy czy akurat w tym projekcie na Wallenroda ma podstawy do odwiedzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plujesz jadem na kilometr i widzę, że masz ostro wypaczone pojęcie wyzysku. Nie odpowiadam za atmosferę w całym banku tylko wypowiadam się za projekt Pob z Lublina bo to moje miejsce pracy. Skoro ci tak źle to napisz do PIP i zobaczymy czy akurat w tym projekcie na Wallenroda ma podstawy do odwiedzin.
Jeszcze skamlesz aliorowcu na forum? Nie pojmujesz że jest coś nie w porządku skoro ludzie- czytaj pracownicy wspaniałej korpo jaką jest alior- piszą listy doo gazety, która jak może unika takich tematów? Listy do PIP prosze pisać samemu a nie wysługiwać się innymi osobami bo to świadczy o braku wychowania i kultury ale cóż to tzw wyższa kultura bankowości Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze skamlesz aliorowcu na forum? Nie pojmujesz że jest coś nie w porządku skoro ludzie- czytaj pracownicy wspaniałej korpo jaką jest alior- piszą listy doo gazety, która jak może unika takich tematów? Listy do PIP prosze pisać samemu a nie wysługiwać się innymi osobami bo to świadczy o braku wychowania i kultury ale cóż to tzw wyższa kultura bankowości Pozdrawiam
widzę, że przez twoje mocne ograniczenie nie mamy o czym dyskutować. Użalaj się dalej nad sobą nierobie :) więcej optymizmu oraz samokrytycyzmu w Nowym Roku życzy ci pracownica Alior Bank S.A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że przez twoje mocne ograniczenie nie mamy o czym dyskutować. Użalaj się dalej nad sobą nierobie :) więcej optymizmu oraz samokrytycyzmu w Nowym Roku życzy ci pracownica Alior Bank S.A. Odpowiadam Obrażamy w życzeniu - znaczy brak podstaw wychowania dalej kwitnie i wyłazi   Ja ci nie złożę  fałszywych życzeń aliorowcu . Każdy zasługuje na to co ma akwizytorze kiepskich produktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam takie publiczne wylewanie żali to jest mi po prostu wstyd. Wystarczy się rozejrzeć wokół żeby stwierdzić, że praca „od…do…” to już tylko w urzędach. Naprawdę nie wiem, czego się spodziewacie, że przyjdziecie do pracy 2-3 telefony, papierosek kawka i do domu?
Ja znam jeszcze 10tyś innych miejsc pracy gdzie pracuje się "od... do...". Z czego wiele to właśnie CC w firmach finansowych. Widać masz za mało ambicji żeby poszukać czegoś lepszego i wolisz dawać sobą pomiatać i robić z siebie niewolnika za 1300 brutto.   Nadal pracownica - poziom Twoich wypowiedzi nie świadczy najlepiej o pracownikach tego banku. Nie wiem gdzie zdobyłaś wykształcenie, ale musiała być to jakaś marna placówka, bo poziom Twojego wysławiania się jest mega niski. Ogólnie Twoje posty traktuję jako "podlizywanie się" przełożonym. Nie wiem, liczysz na awans? A może boisz się, że Ciebie zwolnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co jest napisane w tym artykule to święta prawda. Jak pierwszy raz przeczytałam tan artykuł, to tak jakby ktoś wyjął mi jego treść. W pełni zgadzam się z jego treścią. Od kilku miesięcy pracuję w tym szambie i do tej pory śni mi się ta praca po nocach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro dziennik przychodzi do aliora rozeznać się w sytuacji. wątpię, żeby pracownicy, tak zastraszeni potrafili wyrazić przed dziennikarzem w jak strasznym miejscu przyszło im pracować. ruda, wstretna dyrektor regionalna kazała zakleic z tej okazji dziury w ścianach pięknymi plakatami alior banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nominacjami trzeba było się wstrzymać chociaż  emocje sięgają zenitu. Przyczyną wstrzymania tak ważnych wydarzeń jak wręczenie wypowiedzeń lub jak kto woli porozumienia stron była gościnna wizyta prasy heh a tu papier w rękach się pali. A dzisiaj witamy wszystkich na uroczystej gali ... " na kogo wypadnie na tego bęc!!! " Nie! no to nie mogę być ja...taki zaszczyt? A jednak :) Z duszą na ramieniu pozostawiam za sobą ten splendor.... Fotele czekają na zagrzanie miejsc, świeżutkich miejsc pracy...... Pst tylko tam nie idź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj kolejnym osobom podziękowano za pracę. A co do wczorajszej wizyty Pana Redaktora to szkoda, że nie rozmawiał z bankierami tylko z ich przełożonymi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda, że redaktor nie pofatygował się aby porozmawiać z pracownikami. Tak to prawda dzisiaj znowu 10 osób pożegnała się z pracą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz zarabiać na wszystkim bez wychodzenia z domu. http://pieniazek.urwij.pl  Naciśnij "zacznij zarabiać" i przeczytaj zasady. To nie ściema, Sprawdz!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualnie na przeprowadzonych zebraniach w pozostałych Pob-ach pracownicy zostali poinformowani a raczej ostrzeżeni że nie wolno im rozmawiać, komentować zdarzeń jakie miały miejsce w Alior Banku czy też przekazywać linka innym pracowników do powyższych artykułów. Czyżby się czegoś bali że pozostałe regiony też się odezwą hmm... Oczywiście jeżeli jakikolwiek pracownik zostanie przyłapany na niesubordynacji czy też dowiedzą się że dany pracownik komentował pod artykułami zdarzenia  wyżej opisane nie ma co liczyć na dalszą współprace z tym bankiem , a nawet będą wyciągać gorsze konsekwencje. A wiadomo nikt nie chce mieć nasrane w papierach. Zatem gdyby te sytuacje nie miały racji bytu czy doszło by do tego typu zebrań ze strony kadry dyrektorskiej??? czy aby nie były to groźby?? Odezwał się niestety tylko lublin więc szkoda ze inni nie mieli odwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale byłam świadkiem tego całego "aliorowego syfu". Przeżyłam dokładnie to samo, co autor artykułu, dzień po dniu. Wytrzymałam kilka miesięcy. Praca i ludzie którzy tworzą Alior Bank wykończyły mnie psychicznie. Całe szczęście to już koniec, Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tak jest w każdym call center także to jest kwestia rpzyzwyczajenia, proponuje zmienić prace skoro CC jest dla Ciebie stresujące
jako osoba pracujaca w kilku call center, odpowiadam, ze nigdzie nie było takiego syfu jak w alior banku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam przyjemność pracowania w dobrym call center innego banku, niestety skusiła mnie aliorowa marchewka i stwierdzam, że lepiej jest nawet w sieciach telefonicznych. To co alior proponuje to żenada. W ofercie pojawiają się atrakcyjne warunki zatrudnienia, atrakcyjny pakiet szkoleń, pakiet socjalny itp... a często nie było nawet wody w kranie. Kompetencja menadżerów też stała na różnym poziomie ale jak to miało wyglądać skoro od różowego dyrektora lecą takie farmazony... Brak mi słów na tą firmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowałem w call center w Warszawie potwierdzam tekst w 10000% alior (nawet nie godzi pisać się tej nazwy z dużej litery) to DNO nie polecam ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autorka tekstów ma smykałkę do pisania :) fajnie się czytało ten artykuł - oczywiście od katem stylu :) może więc niech Pani szuka pracy  jako dziennikarz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...