Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny paliw mogą znowu wzrosnąć

Utworzony przez Szmulman, 27 lutego 2011 r. o 14:53
Przed wyborami Donald kłapał dziobem strasząc ludzi,że jak będą głosować na PiS,to będą mieli benzynę po 5zł.Coś mi się zdaje,że za 3-5miesięcy będzie już benzyna po 8zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W styczniu 2011 obniżono ceny paliw , co tłumaczono spadkiem zapotrzebowaniaaż o 10% w stosunku do stycznia 2010 To taka wskazówka co trzeba robic aby paliwo było tańsze, przynajmniej na chwile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WY ODBIORCY PLACAC ZA PRAD NABILACIE PRACOWNIKOW PGE KABZE A ONI W ZAMIAN SPUSZCZAJA PALIWA DO SWOICH PRYWATNYCH SAMOCHODOW!!!!!KAZDY UDAJE ZE NIE WIDZI I NIE SLYSZY-KONIEC Z TA BEZKARNOSCIA!!WY ODBIORCY PLACAC ZA PRAD NABILACIE PRACOWNIKOW PGE KABZE A ONI W ZAMIAN SPUSZCZAJA PALIWA DO SWOICH PRYWATNYCH SAMOCHODOW!!!!!KAZDY UDAJE ZE NIE WIDZI I NIE SLYSZY-KONIEC Z TA BEZKARNOSCIA!!WY ODBIORCY PLACAC ZA PRAD NABILACIE PRACOWNIKOW PGE KABZE A ONI W ZAMIAN SPUSZCZAJA PALIWA DO SWOICH PRYWATNYCH SAMOCHODOW!!!!!KAZDY UDAJE ZE NIE WIDZI I NIE SLYSZY-KONIEC Z TA BEZKARNOSCIA!!WY ODBIORCY PLACAC ZA PRAD NABILACIE PRACOWNIKOW PGE KABZE A ONI W ZAMIAN SPUSZCZAJA PALIWA DO SWOICH PRYWATNYCH SAMOCHODOW!!!!!KAZDY UDAJE ZE NIE WIDZI I NIE SLYSZY-KONIEC Z TA BEZKARNOSCIA!!WY ODBIORCY PLACAC ZA PRAD NABILACIE PRACOWNIKOW PGE KABZE A ONI W ZAMIAN SPUSZCZAJA PALIWA DO SWOICH PRYWATNYCH SAMOCHODOW!!!!!KAZDY UDAJE ZE NIE WIDZI I NIE SLYSZY-KONIEC Z TA BEZKARNOSCIA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szmulman napisał:
Przed wyborami Donald kłapał dziobem strasząc ludzi,że jak będą głosować na PiS,to będą mieli benzynę po 5zł.Coś mi się zdaje,że za 3-5miesięcy będzie już benzyna po 8zł.
I te ruchy na wschodzie też Tusk wywołał. Oż czwany lis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stacji ORLEN na ul. Piłsudskiego sprzedają olej napędowy VERVA w cenie zwykłego napędu czyli po 4,72 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie a dlaczego jak jest obniżka cen ropy na światowych rynkach to u nas w kraju paliwo nie tanieje a jeśli tanieje to o 2-3 grosze, a jak jest podwyżka to na stacjach jest również podwyżka ale o 10-20gr?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXXX napisał:
WY ODBIORCY PLACAC ZA PRAD NABILACIE PRACOWNIKOW PGE KABZE A ONI W ZAMIAN SPUSZCZAJA PALIWA DO SWOICH PRYWATNYCH SAMOCHODOW!!!!!KAZDY UDAJE ZE NIE WIDZI I NIE SLYSZY-KONIEC Z TA BEZKARNOSCIA!!WY ODBIORCY PLACAC ZA PRAD NABILACIE PRACOWNIKOW PGE KABZE A ONI W ZAMIAN SPUSZCZAJA PALIWA DO SWOICH PRYWATNYCH SAMOCHODOW!!!!!KAZDY UDAJE ZE NIE WIDZI I NIE SLYSZY-KONIEC Z TA BEZKARNOSCIA!!WY ODBIORCY PLACAC ZA PRAD NABILACIE PRACOWNIKOW PGE KABZE A ONI W ZAMIAN SPUSZCZAJA PALIWA DO SWOICH PRYWATNYCH SAMOCHODOW!!!!!KAZDY UDAJE ZE NIE WIDZI I NIE SLYSZY-KONIEC Z TA BEZKARNOSCIA!!WY ODBIORCY PLACAC ZA PRAD NABILACIE PRACOWNIKOW PGE KABZE A ONI W ZAMIAN SPUSZCZAJA PALIWA DO SWOICH PRYWATNYCH SAMOCHODOW!!!!!KAZDY UDAJE ZE NIE WIDZI I NIE SLYSZY-KONIEC Z TA BEZKARNOSCIA!!WY ODBIORCY PLACAC ZA PRAD NABILACIE PRACOWNIKOW PGE KABZE A ONI W ZAMIAN SPUSZCZAJA PALIWA DO SWOICH PRYWATNYCH SAMOCHODOW!!!!!KAZDY UDAJE ZE NIE WIDZI I NIE SLYSZY-KONIEC Z TA BEZKARNOSCIA!!
spusc sobie z krzyza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudini napisał:
A ja mam pytanie a dlaczego jak jest obniżka cen ropy na światowych rynkach to u nas w kraju paliwo nie tanieje a jeśli tanieje to o 2-3 grosze, a jak jest podwyżka to na stacjach jest również podwyżka ale o 10-20gr?
Gdy na rynkach światowych ropa tanieje, to u nas mają jeszcze "stare zapasy" paliw. W przypadku podwyżki ropy na rynkach światowych paliwa na stacjach w cudowny sposób stają się młodsze i dlatego drożeją. Proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eko petrol zielona gora on 4,68 95pb 4.78 gaz shell 2.55 statoil po obnizce cen na sobote niedziele takie sa ceny do 7 godziny jutro 95pb 4.81 98 5.11 supra dizel 4.87 dizel gold 5.17 woj lubuskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas jest zmowa cenowa, ale nikt nie ma ochoty tego dostrzec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego, jak jest obniżka cen ropy na światowych rynkach, to u nas w kraju paliwo nie tanieje, a jeśli jest podwyżka to wtedy drożeje natychmiast? Mnie też to wszystko wygląda na zmowę cenową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawobrawo-później już nas tylko dobiją,reszta zdechnie sama jak Afrykanerzy zbuntujemy się przeciw bogaczom-wyzyskiwaczom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...