Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą pieniędzy za wstęp do Parku Czartoryskich

Utworzony przez były puławianin, 27 lutego 2013 o 20:18
Co ten dyrektor bełkocze zarobili kasę i kupuli, ha, ha,ha. Słuszna była jedna uwaga, że w budynkach zabytkowych nie powinni mieć siedziby. Słusznie niech sobie wybudują i won z zabytków. Jeśli nie ma spadkobierców to przekazać na cele muzealne a park udostępnić bez ograniczeń dla mieszkańców i NARODU!. A o biletach niech zapomną bo ich ludziska na taczkach do Wisły wywiozą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wpuścili hołotę na pałace i teraz: " Co to kogo obchodzi...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lubię to!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pies Killer też przeszkadzał i poszedł w odstawkę za bramę pod mur.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem byłym pracownikiem instytutu. I muszę stwierdzić, że obecnemu dyrektorowi w d... się poprzewracało. Zachowuje się jak pies ogrodnika - sam nie ma pomysłu na park, nie stać go na jego utrzymanie, ale miastu nie chce oddać. Ewidentnie działa na szkodę społeczności i kultury. Swoją drogą, ciekawy jestem, czy instytut badawczy może w zgodzie ze swoim statusem zajmować się takimi formami działalności jak muzealnictwo, utrzymywanie terenów zielonych czy dystrybucja biletowa. Odebrać instytutowi prawo do zajmowania się działalnością komercyjną, to nie będzie mieć wyjścia i park odda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest tzw "arogancja władzy" Pałac Czartoryskich to jest dobro narodowe a nie prywatny folwark dyrektora. Proszę zobaczcie w jakim stanie są pomieszczenia pałacu, dopuścili do absolutnej dewastacji, jedynie parę komnat jest w stanie jako takim - reszta to ruina. Miasto chce pomóc a butny dyrektor chce zrobić na osadzie pałacowej biznes - nie tędy droga. Jestm oburzona.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tak znajdzie się jakaś dziura którą będa wchodzić miejscowi nie wiem jak sobie wyobrażają zamknąć park z każdej strony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba dyrektorek sam będzie sobie chodził do parku,bo ja płacić nie zamierzam!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo słusznie, Urząd Miasta powinien dofinansować rewalidację parku, w końcu mieszkańcy miasta i turyści korzystający z parku i miasto powinno łożyć na jego utrzymanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uważam,że problemu z biletami by nie było gdyby miasto dołożyło się do kosztów utrzymania parku. W końcu to wizytówka miasta i miejsce wypoczynku mieszkańców i atrakcja dla turystów. To chyba należy do obowiązków Urzędu Miasta aby wspierać inicjatywy które promują miasto i region.Szkoda , że nie wszyscy to rozumieją.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dlaczego pan dyrektor nie wpadł na pomysł żeby pobierać opłaty od firm kyóre organizują przyjęcia i bankiety w pałacu Czartoryskich i na terenie parku !!!!!! BILETY dla mieszkańców Puław to po prostu jakaś ŻENADA !!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziwna akcja z tym parkiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: