Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Chcemy koło zamiast krzyża", czyli co się działo przed Pałacem Prezydenckim (wideo)

Utworzony przez zorza, 11 sierpnia 2010 r. o 16:22
siomik napisał:
~bolek~ nareszcie wiem jak cie zrobili i gdzie raz ze w lesie a dwa odlewajac sie czyli wedlug ciebie dziecko poczyna sie w lesie i to jeszcze odlewajac sie.......a coz sie dziwic jak tobie kropiac ksiadz glowe jakas woda z bakteriami kooli wpiera ze cie zbawia ty wyprany mozgu....
CYCU niema ani lekarza ani lekarstwa dla ciebie.Tylko piec i odpal.CERWONY SIUR PO CALOSCI JESTES.Tak wiec wal sie na RYJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
~larry~ napisales prawie prace magisterska az niechcialo mi sie tego czytac do konca ale po przeczytaniu poczatku juz widze ze jestes kolega bolka z kolka rozancowego albo z kola gospodyn wiejskich...A teraz wyjdz z domu skocz do szmba bo tam jest twoje miejsce i czeka na ciebie tam kler i wszambowziecie a i jeszcze jedno strasznie duzo piszesz "siomik i siomik"jak ktos sledzi komentaze to wie ze to do mnie chyba ze ty masz zawirowania swiadomosci i napady shizofreniczno_awanturnicze ....Ale coz sie dziwic mocher i katolickie scierwo jestes
Słuchaj menelu, nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji. Nie chcę się znęcać nad tobą matole, ale "niechaciało" nie pisze się razem, "komentaże" to jednak przez "rz", "shizofreniczno", jednak przez "ch". Ale gnoju - żebyś ty, sługus palikmiota nie wiedział, że "mocher" pisze się przez samo "h"???. Za to to ci palikmiot poleci po wypłacie na bank!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
co to jest 100 zebow i jedna glowa???--krokodyl,a co to jest jeden zab i 100 glow??--sped obroncow krzyza sami emeryci i nie mozna sobie z nimi poradzic???to prawda sa zawzieci ale nie wysportowani pognac mochera w piz......du wyniesc dwie deski do tartaku przerobic na papier toaletowy i po krzyku:)....
Ty jestes gnoju ze wschodu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~larry~ i udalo ci sie zablysnac ,,,BRAVO....nawet nie chce mi sie tlumaczyc z czego wynikaja te bledy ale widac ze twoja morda nie zdradza oznak myslenia no i za grosz u ciebie jakiejkolwiek nawet znikomej resztki inteligencji...a i jeszcze jedno .musiales sie napracowac deb***u ze slownikiem zeby tych kilka slow sprawdzic''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty jestes gnoju ze wschodu ???
spadaj fieju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
~larry~ i udalo ci sie zablysnac ,,,BRAVO....nawet nie chce mi sie tlumaczyc z czego wynikaja te bledy ale widac ze twoja morda nie zdradza oznak myslenia no i za grosz u ciebie jakiejkolwiek nawet znikomej resztki inteligencji...a i jeszcze jedno .musiales sie napracowac deb***u ze slownikiem zeby tych kilka slow sprawdzic''
Zmien FORUM gnoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
spadaj fieju
TO CZERWONA SCIERA OD PALIGLUPA TAK SIE PRODUKUJE.CIAC CHAMA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TO CZERWONA SCIERA OD PALIGLUPA TAK SIE PRODUKUJE.CIAC CHAMA.
zamknij juz ryj ty nieletni geju wykorzystywany od dziecka przez braci i ojca ....Moze psychoanalityka ci trzeba baranie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
zamknij juz ryj ty nieletni geju wykorzystywany od dziecka przez braci i ojca ....Moze psychoanalityka ci trzeba baranie..
Ty CZERWONY GNOJU bajka i do spania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
~larry~ i udalo ci sie zablysnac ,,,BRAVO....nawet nie chce mi sie tlumaczyc z czego wynikaja te bledy ...a i jeszcze jedno .musiales sie napracowac deb***u ze slownikiem zeby tych kilka slow sprawdzic''
siomik, spadaj do swoich kumpli meneli - tam twoje sługusie palikmiota miejsce. Nie zarobisz, bo dałeś dupy i tyle. Mam nadzieję, że to przedłużenie miękkiego palikota już się wyłączyło z forum, choć pewności nie ma - masochistów bezmózgowców w Polsce nie brakuje. Zobaczymy. Taki mamy język, jak nam forumowicze proponują. Niestety... siomik chciał - dostał, jak nie przestanie się miotać i bluzgać to skończy jak pisałem - z obciętymi jajami na podpalonym przez KKK krzyżu. I żeby nie było wątpliwości - ja go gasić nie będę. Nie jestem zwolennikiem aż takiej agresji na forach, po prostu "wszedłem w klimat". W latach 80-tych krzyczałem na demonstracjach "-A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści!!!". Byłem wyznawcą zasady, że najlepszy jest komunizm warstwowy - "warstwa komunistów, warstwa ziemi". Bóg mi świadkiem - poglądów nie zmieniłem. Ale z racji pełnionej funkcji, która nie jest "niska", po prostu zaczynam się bać... Bo ta wojna, która nadchodzi będzie chyba (sam Bóg wie tylko) słuszną, ale krew się będzie lała na oczach kamer. I na oczach służalczego wobec PO TVN24, i na oczach kamer wahającego się Polsatu... To nie jest żadna "straszna przepowiednia". To tylko opinia analityka sceny politycznej... Za dużo powiedziałem, ale może otrzeźwiejecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty CZERWONY GNOJU bajka i do spania.
hehe zaraz spadam wlasnie koncze ogladac juz mnie glowa boli (od tego twojego wypisywania), a ciebie pewnie d*** boli od wykorzystywania przez ojca pedofila i siostre najstarsza prostytutke w tkz.niby 4rp ..nie zapomnij posmarowac twojej katolickiej dupy smarem bo sie zarosnie i kler nie bedzie mial w co pojebac..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
zamknij juz ryj ty nieletni geju wykorzystywany od dziecka przez braci i ojca ....Moze psychoanalityka ci trzeba baranie..
Jest postęp! Palikociątko "siomik" już wie, że "psychoanalityka" piszę się przez "ch". Edukacja meneli idzie dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry napisał:
siomik, spadaj do swoich kumpli meneli - tam twoje sługusie palikmiota miejsce. Nie zarobisz, bo dałeś dupy i tyle. Mam nadzieję, że to przedłużenie miękkiego palikota już się wyłączyło z forum, choć pewności nie ma - masochistów bezmózgowców w Polsce nie brakuje. Zobaczymy. Taki mamy język, jak nam forumowicze proponują. Niestety... siomik chciał - dostał, jak nie przestanie się miotać i bluzgać to skończy jak pisałem - z obciętymi jajami na podpalonym przez KKK krzyżu. I żeby nie było wątpliwości - ja go gasić nie będę. Nie jestem zwolennikiem aż takiej agresji na forach, po prostu "wszedłem w klimat". W latach 80-tych krzyczałem na demonstracjach "-A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści!!!". Byłem wyznawcą zasady, że najlepszy jest komunizm warstwowy - "warstwa komunistów, warstwa ziemi". Bóg mi świadkiem - poglądów nie zmieniłem. Ale z racji pełnionej funkcji, która nie jest "niska", po prostu zaczynam się bać... Bo ta wojna, która nadchodzi będzie chyba (sam Bóg wie tylko) słuszną, ale krew się będzie lała na oczach kamer. I na oczach służalczego wobec PO TVN24, i na oczach kamer wahającego się Polsatu... To nie jest żadna "straszna przepowiednia". To tylko opinia analityka sceny politycznej... Za dużo powiedziałem, ale może otrzeźwiejecie...
Bardzo dobrze to przedstawiles,trzeba ciac te CZERWONE PAROWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry napisał:
siomik, spadaj do swoich kumpli meneli - tam twoje sługusie palikmiota miejsce. Nie zarobisz, bo dałeś dupy i tyle. Mam nadzieję, że to przedłużenie miękkiego palikota już się wyłączyło z forum, choć pewności nie ma - masochistów bezmózgowców w Polsce nie brakuje. Zobaczymy. Taki mamy język, jak nam forumowicze proponują. Niestety... siomik chciał - dostał, jak nie przestanie się miotać i bluzgać to skończy jak pisałem - z obciętymi jajami na podpalonym przez KKK krzyżu. I żeby nie było wątpliwości - ja go gasić nie będę. Nie jestem zwolennikiem aż takiej agresji na forach, po prostu "wszedłem w klimat". W latach 80-tych krzyczałem na demonstracjach "-A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści!!!". Byłem wyznawcą zasady, że najlepszy jest komunizm warstwowy - "warstwa komunistów, warstwa ziemi". Bóg mi świadkiem - poglądów nie zmieniłem. Ale z racji pełnionej funkcji, która nie jest "niska", po prostu zaczynam się bać... Bo ta wojna, która nadchodzi będzie chyba (sam Bóg wie tylko) słuszną, ale krew się będzie lała na oczach kamer. I na oczach służalczego wobec PO TVN24, i na oczach kamer wahającego się Polsatu... To nie jest żadna "straszna przepowiednia". To tylko opinia analityka sceny politycznej... Za dużo powiedziałem, ale może otrzeźwiejecie...
I poraz kolejny sie omeczyles idioto...ale widze ze mam po swojej stronie katolika z haslem "zabic wszystkich" tak trzymaj ty w morde je***y slugo watykanu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
hehe zaraz spadam wlasnie koncze ogladac juz mnie glowa boli (od tego twojego wypisywania), a ciebie pewnie d*** boli od wykorzystywania przez ojca pedofila i siostre najstarsza prostytutke w tkz.niby 4rp ..nie zapomnij posmarowac twojej katolickiej dupy smarem bo sie zarosnie i kler nie bedzie mial w co pojebac..
Wy....rdalaj w podskokach i spij szybko bo o 4,30 ABW ci popier...encu pobudke zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
Bardzo dobrze to przedstawiles,trzeba ciac te CZERWONE PAROWY.
Zgadzam się. Po prostu KTOŚ tego nie zrobił, gdy należało! Zamiast tego Michnik z Bolkiem chlali wódę w Magdalence z Kiszczakiem!!! Tego nie daruję:... Michnik do Kiszczaka: "-Paaaanie geeeneeerale, piiiijeee zazazato żeby w nonowej Pooolsce pppan był ministreeeem sprawieeeedliwości, a Wałeeesa prezyyyydentem". I wóda w gardła. Sprzedali Polskę i tyle. I dzięki nim mamy agentów "śpiochów" w rządzie PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
Bardzo dobrze to przedstawiles,trzeba ciac te CZERWONE PAROWY.
piszesz ze na drzewach zamiast lisci .itd ale co ty mozesz wiedziec o tamtych czasach jak ty wtedy nosiles ojcu kanapki na punkt kontrolny.a tatus stal przy koksowniku i czail sie sam niewie do dzis na kogo....tak nawpierali im kiedys ze niewiedzili o co walczyli i tak wpiera wam teraz kler i sami niewiecie co...ciemny narod ciemni ludzie ...a zatwardziali zomowcy zostali ministerantami bo grunt pod nogami sie walil...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry napisał:
Zgadzam się. Po prostu KTOŚ tego nie zrobił, gdy należało! Zamiast tego Michnik z Bolkiem chlali wódę w Magdalence z Kiszczakiem!!! Tego nie daruję:... Michnik do Kiszczaka: "-Paaaanie geeeneeerale, piiiijeee zazazato żeby w nonowej Pooolsce pppan był ministreeeem sprawieeeedliwości, a Wałeeesa prezyyyydentem". I wóda w gardła. Sprzedali Polskę i tyle. I dzięki nim mamy agentów "śpiochów" w rządzie PO.
Co taki GNOJ od paliglupa moze o tym wiedziec,mlody SIUR i tyle.Tylko duzo szczeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
Co taki GNOJ od paliglupa moze o tym wiedziec,mlody SIUR i tyle.Tylko duzo szczeka.
bolek i larry liza kleru fujary...a w toruniu na patyku wisza jajca po rydzyku wiatr je chusta w lewo ..w prawo larry z bolkiem bija BRAVO i do radia chca wstepowac by te jajca wycalowac:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
piszesz ze na drzewach zamiast lisci .itd ale co ty mozesz wiedziec o tamtych czasach jak ty wtedy nosiles ojcu kanapki na punkt kontrolny.a tatus stal przy koksowniku i czail sie sam niewie do dzis na kogo....tak nawpierali im kiedys ze niewiedzili o co walczyli i tak wpiera wam teraz kler i sami niewiecie co...ciemny narod ciemni ludzie ...a zatwardziali zomowcy zostali ministerantami bo grunt pod nogami sie walil...
Nie powinienem ci fiucie palikmiota odpowiadać, bo wiem, że prowokujesz na zlecenie. To standard - zabolało palikmiota, trzeba namierzyć IP autora. Mam możliwości pisać na forum z kompletnie nienamierzalnych IP. Wiem jak to robić. Tylko po co? Może po prostu nie chcę? Może pełniona przeze mnie funkcja mówi mi - dość! Trzeba skończyć z tym chamstwem Palikota - nawet za cenę spraw sądowych... Czytacie - przemyślcie... Czy wszelkie fora dyskusyjne mają być owładnięte przez takich imbecyli jak przykładowy "siomik"??? Czy wchodząc na takie forum mamy być zobligowani do używania chamskiego języka takich "siomików" palikmiota? Czy na tym forum nie miejsca na merytoryczną dyskusję? Odpowiadam - NIE MA! Pytanie - Dlaczego? Bo żadnemu adminowi forum nie zależy na merytorycznych wypowiedziach! Oni się cieszą jak bluzgi ida na forum. Dlaczego się cieszą? Proste! - Bo więcej matołów typu "siomika" może kupi szmatę o nazwie Dziennik Wschodni. I tylko to się dla nich liczy! Nie jest tak jak piszę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...