Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciała nakarmić dziecko piersią przy stoliku, zareagował kelner

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 sierpnia 2016 r. o 08:08 Powrót do artykułu
Matka to nie święta krowa ! inni uczestnicy , goście nie maja przyjemności z oglądania jej cyca ! Są kobiety co potrafią zachować kulturę i dyskrecję i wystawiają część piersi i praktycznie nic nie widać . Kobiety porzucone z niemowlakiem ,,wywalają'' cyce jakby kolejnego amatora szukały , Tatusia dla dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to już we wszystkim baby powariowały , jak ta z trzy letnim !!! dzieckiem co w autobusie pieluchę mu zmieniała , w upale !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadek do analizy przez pana Zygmunta F.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matki karmily, karmia i beda ksrmic piersia. Zauwazylam ze teraz sie porobila taka cycokracja. Nie wiem moze matce karmiacej hormony szaleja, mozg sie zmniejsza ?? :) trzeba za wszelka cene tego cycocha wywalic i "patrzcie ludzie". Dyskrecja :) ja i karmilam i przewijalam w roznych miejscach i niekiedy mi sie znajomi dziwli "juz? Kiedy to zrobilas?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wszyscy wrazliwi...cycki w filmach na plazy super ale zeby karmily kolejnego malego obywatela to zle? Jak juz kobieta karmi to dla wiekszosci z nich jest to krepujace i robi to dyskretnie. Jakby dzieecko plakalo z glodu to tez byc bylo zle bo za glosno.. Po co sa te dzieci?! Poczekajcie na swoje albo wnuki wtedy sie myslenie zmienia. A mowienie ze karmienie dziecka nawet z cycem na wierzchu jest niekulturalne...zal zal zal ze w takim swiecie zyjemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moze niech mi pani Liwia loda zrobi w restauracji,to przeciez tez naturalna rzecz...tylko raczej nie kazdy mialby ochote to oglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dupy, ja sobie nie życzę i koniec kropka, są do tego specjalne miejsca, a nie przy jedzeniu. @down, tak baranku KARMIENIE PRZY LUDZIACH ŹLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety pani czyni skok na kasę .Znalazła sobie źródło dochodu dodatkowego- 10000 zł plus 500+ i jakoś się żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedz w domu jak Ci nie pasuje albo sie nie patrz. Biedne sa matki i dzieci w tych czasach az dziwie sie ze mamy takie katolickie spoleczenstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karmienie piersią to bardzo intymna czynność.Młode mamy nie wszystkie, ale większość z nich nie ma zahamowań.Myślą,że wszystko jest na pokaz,obserwuję to.Umiaru we wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wredna sucz!!! Można mieć swoje zdanie ale żeby od razu do sądu i 10.000zl ?? za co? Ja tez bym sobie nie życzył żeby jakaś spasiona "mamusia" wyciągała cycek po pas i karmiła dziecko. Można iść w ustronne miejsce i to robić. Mam nadzieję że sędzia ściągnie tą paniusię na ziemię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założę się że nie było to przypadkowe tylko ta pani chodziła od knajpy do knajpy i szukała zaczepki. Pewnie ja hieny prawnicze do tego namówiły. Z tych 10 tys dostanie 3 tys reszta ko kieszeni papugi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To jedz w domu jak Ci nie pasuje albo sie nie patrz. Biedne sa matki i dzieci w tych czasach az dziwie sie ze mamy takie katolickie spoleczenstwo
To ty karm w domu jak ci nie pasuje, ze większość wypowiadających jest zdecydowanie przeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako ojciec 1,5 rocznego dziecka powiem, że karmienie piersią jest naturalne, ale to nie znaczy że wszyscy muszą to oglądać. Sranie też jest naturalne, a jakoś nigdy nie kładłem dziecka na stole w knajpie żeby je przewinąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiego nierównego prawa w dostępie do usługi? Pani Liwia jadła, czy pani Liwia miała karmić? Bo usługi zapewniane w restauracji mają na celu to pierwsze - z własnym jedzeniem czy napojem raczej się do restauracji nie chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No i bardzo dobrze kelner zrobił! Ta kobieta jest jakaś niepoważna. Czy ja też mam komuś obrzydzać życie i pierdzieć w restauracji na całego "bo to dobre dla moich jelit"? Niech sobie karmi, ale niech nie raczy tym widokiem KLIENTÓW KTÓRZY PRZYCHODZĄ ZJEŚĆ. Nie każdy ma ochote oglądać czyjegośi wywalonego na stół sutka, cieknące mleko, bekającego niemowlaga. No zwyczajnie zbiera się na wymioty. Wystarczy odejść na bok, poprosić kelnera o bardziej dogodny zakątek w restauracji lub zakryć się cieniutką chustą - tak robią cywilizowani ludzie. Możliwości jest tak wiele, ale kwoka zawsze musi narobić szumu wokół siebie i zgrywać ofiarę. Niedobrze się robi.
Słowo w słowo - pełna zgoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ma takie same piersi jak twarz, to rozumiem oburzenie kelnera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jacy wszyscy wrazliwi...cycki w filmach na plazy super ale zeby karmily kolejnego malego obywatela to zle?
Nie bronię jej nakręcić filmu z cyckami karmiącymi i dystrybuować go w kinach. Albo w sieci. Gdzie tam chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewolucjonistka z pieluszkowym zapaleniem mózgu - beka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam zepsute głośniki. Czy któryś z mężczyzn na filmie to ojciec dziecka? Chętnie poznam jego zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...