Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chrzest Polski w oczach dziecka

Utworzony 18 kwietnia 2016 o 22:31 Powrót do artykułu
Dobro trzeba zaszcepiać od urodzenia. Ale bez iinych elementów na nic się to zda. Powiedzieć Ci, czego brakuje?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wasze klepicha są niemiłosiernie spaprane, albowiem w waszych przodkach i w was samych nie było, nie ma i nie będzie Najwyższego, czyli Boga. Stanowicie potworną swołocz, która w zasadzie niczym się nie różni od największych zbrodniarzy. Chodzi o zupełny brak empatii. Chodzi o zupełny brak sumienia. Chodzi o zupełny brak rozumienia rzeczy, które niekoniecznie muszą być znane od środka z racji wykonywanego zawodu lub posługi. Nie jest dane społeczeństwu 'kierowanie' rządem RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na rysunku nie widać hiszpanskiej inkwizycji
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: