Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ceny z sufitu. Zmowa tych pseudobudowniczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zadzieram kiecę i lecę ale nie kupować coś co jest droższe jak np. w Anglii tylko człowiek bez pomyślunku nie mający gdzie mieszkać i chcący na siłę mieszkać w mieście kupi po tak zawyżonych cenach !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z pirelli pekao projektem na majdanku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to artykuł sponsorowany, że tylko wybrane firmy w nim są? A co z budynkiem Sunhill przy Jana Sawy - tam też jest resztka mieszkań na sprzedaż. www.sunhill.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie... jeśli masz pieniądze... Ja właśnie zaczynam maraton po bankach i wcale nie jest tak super jak mi się wydawało, że będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ano z maratonami różnie bywa ja po kilku bankach myslalem ze dobiegne - o ile w ogole - to padne jak pierwszy maratonczyk i tyle bedzie z marzenia o wlasnym M3 - ale na szczescie trafilem w koncu tak ze mam kredyt i podpisuje umowy o kupnie - a myslalem ze dostepny dla przecietnego mnie i jeszcze na 100% lokalu to sie nie da a tu getin mnie zaskaoczyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo duża czesc kasy bora deweloperzy dlatego ja zamierzam sam wziąć kredyt i zacząć jaknajszybciej dom budowac nikomu nie bede oddawał swoich pieniędzy, no moze nie do monca swoich bo musze kredyt wziąć no ale wiadomo trzeba go spłacac. jaka walute wybrać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maratończyk napisał:
Dokładnie... jeśli masz pieniądze... Ja właśnie zaczynam maraton po bankach i wcale nie jest tak super jak mi się wydawało, że będzie...
bywa rzeczywiscie roznie, a szczegolna "radosc" nastapi jak wprowadza w koncu ta rekomendacje T. wtedy, to juz chyba nikt sie nie bedzie w stanie zalapac na kredyt mieszkaniowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
harpagan napisał:
bywa rzeczywiscie roznie, a szczegolna "radosc" nastapi jak wprowadza w koncu ta rekomendacje T. wtedy, to juz chyba nikt sie nie bedzie w stanie zalapac na kredyt mieszkaniowy...
O tym to nawet nie myślę. Wydaje mi się, że kto teraz ma szansę na kredyt, po rekomendacji też będzie ją miał. Tym bardziej, że teraz banki już mają wprowadzoną część tych zasad. Może dlatego jest to już teraz problematyczne dla wielu... Na razie szukam sam - choć przyznam, że coraz niechętniej i z mniejszym entuzjazmem. Jedyne, co mnie jeszcze napędza to fakt, że jak się uda, to będę na swoim. Mam jeszcze jedną opcję do sprawdzenia, a jak ta nie wypali to jeszcze zostanie open do podparcia - może oni umiejętniej wyszukują. Ja wiem, że tonący brzytwy się chwyta, ale nie chciałbym rezygnować z zakupu mieszkania w tym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
resi napisał:
Wiadomo duża czesc kasy bora deweloperzy dlatego ja zamierzam sam wziąć kredyt i zacząć jaknajszybciej dom budowac nikomu nie bede oddawał swoich pieniędzy, no moze nie do monca swoich bo musze kredyt wziąć no ale wiadomo trzeba go spłacac. jaka walute wybrać?
ja polecam co sam zrobiłem - złotówki w getinie - uważam że spłacanie to też ważne kryterium - a getin zaoferował mi dopasowane do mnie raty - po co kredyt na własny dom skoro później nie stać mnie by było albo na spłatę kredytu albo na urządzenie domu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
resi napisał:
Wiadomo duża czesc kasy bora deweloperzy dlatego ja zamierzam sam wziąć kredyt i zacząć jaknajszybciej dom budowac nikomu nie bede oddawał swoich pieniędzy, no moze nie do monca swoich bo musze kredyt wziąć no ale wiadomo trzeba go spłacac. jaka walute wybrać?
Takie wybory to troche wrozenie z fusow... mowia ze zlotowki, ale jeszcze zasiegnalbym jezyka chociazby w openfinance. Oni zyja z doradctwa wiec znac sie na swoich fachu musza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...