Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co się dzieje z Januszem Palikotem?

Utworzony przez Dromek, 5 maja 2010 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Ja popieram napisał:
Panie Pośle, czas wracać. Pisowskie gnidy podnoszą łeb. Do walki, przyjaciele ! PS. A ataki na prezydenta Kaczyńskiego nie były haniebne - były słuszne, bo to był beznadziejny prezydent. Małostkowy, kłótliwy, szukający zwady, bez wizji rozwoju Polski, bez misji (co niektórzy chcą Mu przypisać), do bólu upolityczniony, ... , długo można byłoby pisać, niestety.
JUDE CZY CIOTA ????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
facet takich właśnie jak Palikot trzeba a nie glutów ciągnących się po korytarzach sejmowych za pieniedzmi , on forse ma i robi to nie dla pieniedzy , fersztejen facet , czy jeszcze wyłożyć
A dla czego jak nie dla pieniedzy to robi? Mało, że cały czas diety i na biuro otrzymuje pieniądze to i jeszcze ZUS-u zdarzało mu się za pracowników biura poselskiego nie odprowadzać. Jakby pieniądze miał to ani diet ani na biuro pieniędzy by brać nie musiał. Z drugiej strony patrząc za 11 tysięcy 150 PLN miesięcznie to można utrzymać biuro, pracowników i jeszcze zostanie dużo więcej niż ma na ten przykład nauczyciel po 20 latach pracy. Tyle razy powtarzał, że nic za posłowanie nie bierze, że i Ty uwierzyłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty pisiory napisał:
Pozdrowienia dla Janusza Palikota. Precz z oszolomami sprzed kosciolow
A ten założyciel Platformy Obywatelskiej z Borzechowa dyrektor szkoły, który leżał kompletnie pijany pod kościołem w Wilkołazie to też oszołom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja popieram napisał:
Panie Pośle, czas wracać. Pisowskie gnidy podnoszą łeb. Do walki, przyjaciele ! PS. A ataki na prezydenta Kaczyńskiego nie były haniebne - były słuszne, bo to był beznadziejny prezydent. Małostkowy, kłótliwy, szukający zwady, bez wizji rozwoju Polski, bez misji (co niektórzy chcą Mu przypisać), do bólu upolityczniony, ... , długo można byłoby pisać, niestety.
Czy wy w tym PedałO nie potraficie nawet samodzielnie myśleć. Ja nie widzę, żeby PIS był kłótliwy i szukający zwady. Jaką wizję rozwoju polski ma twoje PO - półTusek jak go przed poprzednimi wyborami Kwach zapytał w politycznej debacie jakie są podatki w Irlandii, którą tak zachwala to jełop nie wiedział. Jak można głosować na takiego matoła. PO to jedna wielka totalna hipokryzja, PR - jedna wielka sztuczność. Lto tego nie dostrzega sam jest matołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
Oczywiście miało być Czempiński, sorry za błąd co do nazwiska ale to chyba dobrze że nie pammiętam nazwisk agentów. A TW "Filozof" to Życiński czy Życimski? Bo też nie pamiętam.
Żydzińsk syn Arona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpierduchu pies zdechł jak mu powiedziałem, że chcę mu dupę paligłupem podetrzeć. Pokazałem mu jego zdjęcie , to z gumową kością. Teraz kumasz wykształciuchu??
A/H1N1 napisał:
Jak możesz podcierać psu dupę, jak już zdechł? Pisior! Tobie się coś w łebku pop...o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu Palikocie ! albo powiem mniej formalnie , tak od serca :TY CHAMIE, KRÓLU PROSTACTWA , CHAMIDŁO " OŚWIECONE"! Oburzały mnie Twoje inwektywy, kłamstwa i nieustające ordynarne wypowiedzi wobec Prezydenta. Obrażałeś nie tylko Jego ale mnie osobiście bo zgodnie z obowiązującym prawem oddałam głos na prof. Kaczyńskiego. I była to najlepsza po '89 roku prezydentura. Niesmaczny był styl twojego prymitywnego lansowania się nazywany czasem dla zmyły prowokacją. To był rynsztok. I jeśli tylko spotkam cię gdzieś w Lublinie lub Kazimierzu to powiem ci to prosto w twarz, tchórzu! A nawet przyjdę pod twój dom na Starówce , po stoję w milczeniu w proteście abyś się chamie zastanowił zanim wrócisz do plucia na adwersarzy politycznych. A zaszyty jak szczur bądź łaskaw wyjaśnić opinii publicznej wreszcie: 1.finansowanie kampanii PO 2. zakup Polmosu Lublin 3. związki z Echo - Investment 4. swoje konta na Cyprze A potem spadaj z polityki lokalnej i krajowej bo przynosisz wstyd Lublinowi ! do zobaczenia, chamie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdobno grupa POlskich archeologów ma udać się do Smoleńska w celu dokładnego przekopania terenu. Miejmy nadzieję, że odnajdą tam zaginionego Janusza POlikota, dumę P.O. i POśmiewisko LUbelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katia napisał:
Panie Januszu Palikocie ! albo powiem mniej formalnie , tak od serca :TY CHAMIE, KRÓLU PROSTACTWA , CHAMIDŁO " OŚWIECONE"! Oburzały mnie Twoje inwektywy, kłamstwa i nieustające ordynarne wypowiedzi wobec Prezydenta. Obrażałeś nie tylko Jego ale mnie osobiście bo zgodnie z obowiązującym prawem oddałam głos na prof. Kaczyńskiego. I była to najlepsza po '89 roku prezydentura. Niesmaczny był styl twojego prymitywnego lansowania się nazywany czasem dla zmyły prowokacją. To był rynsztok. I jeśli tylko spotkam cię gdzieś w Lublinie lub Kazimierzu to powiem ci to prosto w twarz, tchórzu! A nawet przyjdę pod twój dom na Starówce , po stoję w milczeniu w proteście abyś się chamie zastanowił zanim wrócisz do plucia na adwersarzy politycznych. A zaszyty jak szczur bądź łaskaw wyjaśnić opinii publicznej wreszcie: 1.finansowanie kampanii PO 2. zakup Polmosu Lublin 3. związki z Echo - Investment 4. swoje konta na Cyprze A potem spadaj z polityki lokalnej i krajowej bo przynosisz wstyd Lublinowi ! do zobaczenia, chamie!
Zgadzam się prostaków i złodziei trzeba gonić precz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny który mówi prawdę o tym chorym systemie dlatego jest szkalowany i opluwany .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krispol57 napisał:
Jedyny który mówi prawdę o tym chorym systemie dlatego jest szkalowany i opluwany .
Opluwany? Chyba tylko wtedy gdy jego własna ślina odbije się od celu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katia napisał:
Panie Januszu Palikocie ! albo powiem mniej formalnie , tak od serca :TY CHAMIE, KRÓLU PROSTACTWA , CHAMIDŁO " OŚWIECONE"! Oburzały mnie Twoje inwektywy, kłamstwa i nieustające ordynarne wypowiedzi wobec Prezydenta. Obrażałeś nie tylko Jego ale mnie osobiście bo zgodnie z obowiązującym prawem oddałam głos na prof. Kaczyńskiego. I była to najlepsza po '89 roku prezydentura. Niesmaczny był styl twojego prymitywnego lansowania się nazywany czasem dla zmyły prowokacją. To był rynsztok. I jeśli tylko spotkam cię gdzieś w Lublinie lub Kazimierzu to powiem ci to prosto w twarz, tchórzu! A nawet przyjdę pod twój dom na Starówce , po stoję w milczeniu w proteście abyś się chamie zastanowił zanim wrócisz do plucia na adwersarzy politycznych. A zaszyty jak szczur bądź łaskaw wyjaśnić opinii publicznej wreszcie: 1.finansowanie kampanii PO 2. zakup Polmosu Lublin 3. związki z Echo - Investment 4. swoje konta na Cyprze A potem spadaj z polityki lokalnej i krajowej bo przynosisz wstyd Lublinowi ! do zobaczenia, chamie!
Pozdrowienia dla ciebie i wszystkich PiSomatołów!!! Coś cieniutko z twoim zasobem inwektyw. Napnij się jeszcze troszeczkę /tylko się nie zesraj starej w czystą pościel/ i napisz jeszcze kilka zdań. Miej tylko na uwadze, że od takiego "intelektualnego" wysiłku mogą ci się zrobić żylaki na mózgu, pod warunkiem że takowy narząd posiadasz. I jeszcze jedna prośba. Nie zerkaj do lusterka bo zobaczysz kretyna. No i na koniec hasło "PiSomatoły łączcie się!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romek napisał:
a Zwolennicy PO to najczęściej aferzyści, albo powiązani z SB lub WSI, często nieuki lub prymitywne osobniki, które jakoś zdobyły wykształcenie. Przestraszoną Platformę tylko Palikot może uratować, Tusk kaput, a w każdym razie cienko przędzie. Co do Pana Prezydenta; Dlaczego małostkowy? Kłótliwy i szukający zwady to synonimy - znaczą to samo. Bez wizji i misji to też to samo. Który polityk nie jest upolityczniony? Zamiast się powtarzać i lać wodę bez uzasadnienia proponuję użyć argumentów.
Wystarczylo byc komuchem,a wykrztalcenie ci wtedy dopasowali.Wstydem byloby aby sekretarz lub inny dzialacz nie mial.A teraz mamy takich wykrztalciuchow jakich mamy.Tak samo sedziowie ,prokuratorzy i inne badziweie ktore sie chelpi teraz swoim pseudo-wykrztalceniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten nędzny GWnojad powinien jak najszybciej zniknąć z naszej sceny politycznej. Już dość błazenady i chamstwa w polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Gazeta Lublin wydzieliła odpowiedni dział oznaczony "Palikot"? Czyżby hołd ku czci człowieka, w którego pokłada się nadzieje, że uczyni tak wiele dla naszego regionu? A może miał już jakieś sukcesy w tym zakresie? Podsumujmy zatem jego najbardziej znamienne jak dotychczas osiągnięcie: Palikot ośmiesza Lubelszczyznę. Z powodzeniem. Mieszkańcy innych miast RP już teraz dworują z Lublina tak jak niegdyś z Wąchocka. Żyją oni bowiem w przekonaniu, iż ten trefniś to rodowity mieszkaniec Lublina, aż gotowi są umieścić odlew Biłgorajczyka w Sevres jako wzorzec mieszkańca Koziego Grodu. Stąd też notorycznie błędnie utożsamiają jego bucowate ekscesy z manierami lublinian. W rezultacie, mieszkańcy Lublina postrzegani są jako przaśni pajace, paradujący z wibratorami po ulicach... Wiem co mówię. Sam byłem świadkiem scenki rodzajowej, gdy w innym mieście koleżanka (lublinianka) przybyła do pracy przed weekendem z walizką na kółkach, co spotkało się z dowcipasami w stylu "wozisz ze sobą małpki czy może pistolety i wibratory?". Tego typu przypadki można mnożyć. Pozornie żarty, ale pewne uproszczone schematy poznawcze pozostają, zakorzeniają się głębiej, ulegają dalszym zniekształceniom. Prawda jest taka, że nie pozostaję obojętny, kiedy czytam na forach zagranicznych o polskich obozach zagłady, oponuję, gdy ktoś określa Lublin jako prowincję będącą przedsionkiem Ukrainy, ale jestem totalnie bezradny, gdy ktoś w kontekście rozmów o Lubelszczyźnie i jej mieszkańcach wyciągnie Palikota "z kapelusza" (bring out the Gimp - jak to określił Tarantino w "Pulp Fiction"). "Ale Wy macie przecież Palikota" to również argument zbijający wszelkie uszczypliwości pod adresem Kropiwnickiego, Hanny Gronkiewicz Waltz, czy samego Czesława Małkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~studentka~ napisał:
Ten nędzny GWnojad powinien jak najszybciej zniknąć z naszej sceny politycznej. Już dość błazenady i chamstwa w polityce.
Twoja partia prymitywie to GWnojady i pis-dolizy z tym nie do ….banym pede…rastą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Twoja partia prymitywie to GWnojady i pis-dolizy z tym nie do ….banym pede…rastą
pozdrawiam twoje radyjko ciemny kmiocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...