Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe czy w Old Pubie pomyśleli o uruchomieniu jakiejś toalety, bo to wstyd aby była tylko jedna koedukacyjna na cały lokal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 1450 brutto. Mam na utrzymaniu niepracującą żonę i 2 dzieci. Mogę wydać 8-10pln na obiad dla rodziny. Jaki lokal mi polecacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 1450 brutto. Mam na utrzymaniu niepracującą żonę i 2 dzieci. Mogę wydać 8-10pln na obiad dla rodziny. Jaki lokal mi polecacie?
ul. Zielona 3, Bractwo Miłosierdzia. Darmo i zdrowo! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Być morze" Wielkie brawa dla autora !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być morze... Jeśli opinie są takie jak ortografia, to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Suliszowi to już dziękuje za reklamę lokali :) Po jego recenzjach dwa razy naciąłem się na wychwalane przez niego restauracje gdy na miejscu okazało się ze potrawy bez smaku i zapachu za to z odpowiednia ceną nie adekwatna do jakości . Więcej nigdy nie skorzystam z rekomendacji Pana Sulisza :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadamy tylko tam, gdzie jest duży ruch. Mamy pewność że jest rotacja i produkty są na bieżąco kupowane. Co za tym idzie - świeże. Na trasie stołujemy się gdzie stołują się kierowcy tirów - mamy gwarancje świeżości, ilości oraz przystępnych cen. Pamiętajmy że ładnie podane i drogo nie jest gwarancją jakości i świeżości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciąg dalszy promocji baru Anuszik w wykonaniu Pana Sulisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze szaszłyki sa w Grill Barze przy ul. Zdrojowej przy Botaniku. Kiedyś byl wjazd od Tysiaclecia, teraz niestety trzeba od Willowej sie pokręcic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ten baran pisze najlepsze szaszłyki sa w Grill Barze przy przy Botaniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...