Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coca-Cola oburzona rapem Wojewódzkiego i Figurskiego o Kaczyńskim (wideo)

Utworzony przez VIP, 30 kwietnia 2010 r. o 11:03
######9f.pl/176/ Odpowiedź na nagranie. Diss?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary pajac Wojewódzki to przechodzi umysl ludzki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miedzynarodowa firma"Coca-Cola"trzyma scisla tajemnice listee skladnikow do wyrobu tego napoju.Sama nazwa "Coca"pochodzi od wyrazu "coca" rosliny uprawianej gwownie w Amerce Srodkwej z ktorej to lisci jest wyrabiany narktyk"cocaina -co wiec mozna wymagac od tego typu firm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tow napisał:
MOCNE Tym się różnimy od PISiorów że mamy dystans do niektórych spraw i nie wmawiamy innym że mamy monopol na patriotyzm.
Dla takich komuchow jak ty,jest potrzeba ponownie odpalic piece w OSWIECIMIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi coś. "Polacy wciąż kupują Coca-colę" - i nie przestaną ze względu na taki incydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coca-cola napisał:
Miedzynarodowa firma"Coca-Cola"trzyma scisla tajemnice listee skladnikow do wyrobu tego napoju.Sama nazwa "Coca"pochodzi od wyrazu "coca" rosliny uprawianej gwownie w Amerce Srodkwej z ktorej to lisci jest wyrabiany narktyk"cocaina -co wiec mozna wymagac od tego typu firm?
rolling on the floor laughing. a słyszałeś może o czymś takim jak legendy miejskie? Poza tym, jaki wpływ miała cc na wykorzystanie jej logo bez wiedzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubiałam kiedys Wojewódzkiego rozsmieszał mnie ...ale teraz stwierdzam ze to już stary mózg jak na rozrywke tego typu .....dziadek który udaje młodzieniaszka żałosny i prymitywny ...żal go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...