Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz mniej Polaków chodzi do kościoła

Utworzony przez crx, 13 maja 2010 r. o 12:12
powiem ze jestem wiezaca ale nie chodze do koscioła po co chodzic jezeli bede chciala pomodle sie w domu w ciszy a nie BEDE SŁUCHAŁA KSIĘDZA KTÓRY NA MSZY JEST ŚWIETY A PÓZNIEJ GWAŁCI DZIECI jak to jest możliwe pedofilia w kościołach normalnie śmieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacek napisał:
Zapraszam do słownika wyrazów obcych i wyszukajcie słowo PARAFIANIN a zobaczycie co to znaczy ! Ludzie ! Na mszach was obrażają a wy nawet o tym nie wiecie !
Zajrzałem i powiem szczerze SZOK bo nigdy nie wpadłem na pomysł aby zobaczyć znaczenie tego określenia ! Co prawda rzadko chodzę do kościoła więc nie przypisywałem pod swoim adresem tego określenia że jestem PARAFIANINEM ale mimo to SZOK ! Dzięki za zwrócenie uwagi i sugestię .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właściwie to co Kościół sp. z o.o. ma wspólnego z wiarą? Tak obrósł w piórka, że Bogu rozkazuje ( Bóg zapłać, niech Bóg wynagrodzi) bezczelnie przy tym myląc posługę z usługą. Bóg jest OK, ale obsługa naziemna - do diabła z nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KASKA~ napisał:
powiem ze jestem wiezaca ale nie chodze do koscioła po co chodzic jezeli bede chciala pomodle sie w domu w ciszy a nie BEDE SŁUCHAŁA KSIĘDZA KTÓRY NA MSZY JEST ŚWIETY A PÓZNIEJ GWAŁCI DZIECI jak to jest możliwe pedofilia w kościołach normalnie śmieszne
No wiesz ale ten bóg poza kościołem to wersja demo, bez sterowników. Ten w kościele ma hologram i on jest prawdziwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ariel~ napisał:
No wiesz ale ten bóg poza kościołem to wersja demo, bez sterowników. Ten w kościele ma hologram i on jest prawdziwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy osoby, które lżą m.in. na tutejszym forum własnego arcybiskupa to jeszcze katolicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW Wielgus napisał:
Czy osoby, które lżą m.in. na tutejszym forum własnego arcybiskupa to jeszcze katolicy?
Przepraszam nie lżą a tylko wytykają prawdę a to zasadnicza różnica ! Jeżeli takowej nie odróżniasz to nie oponuj nie pytaj bo sam błądzisz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beduin napisał:
Zajrzałem i powiem szczerze SZOK bo nigdy nie wpadłem na pomysł aby zobaczyć znaczenie tego określenia ! Co prawda rzadko chodzę do kościoła więc nie przypisywałem pod swoim adresem tego określenia że jestem PARAFIANINEM ale mimo to SZOK ! Dzięki za zwrócenie uwagi i sugestię .
Szok jest tym większy, gdy zastanowimy się kto jest autorem tego określenia. Dla ułatwienia podam, że to nie byli komuniści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...