Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarni Słupsk – TBV Start Lublin 89:88. Zdecydował jeden moment

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2017 r. o 07:13 Powrót do artykułu
Niestety potwierdza się, że Reynolds to zawodnik zbyt słaby jak na poziom PLK. Trzeba poszukać lepszego centra, jeśli w klubie myśli się poważnie o pierwszej ósemce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzow 1000......jak hala Gryfia ma pojemnosc 3200 i pyla pelna:) A poza tym Reynolds to czworka nie piatka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Reynolds to nominalna 4, to po co było kontraktować tego zawodnika, zamiast poszukać w miarę solidnego centra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg eurobasket.com to faktycznie skrzydłowy, ale już ze strony PLK wynika, że Reynolds to środkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za różnica 4 czy 5 jak ten chłopak gdzie by go nie postawić i tak jest w stanie niewiele zagrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla jasności, Gryfia ma pojemność ok. 2,5 tys. miejsc, a na meczu ze Startem było nieco ponad 2 tys. kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wstrzymajmy się z krytyką , to początek sezonu i to moim zdaniem bardzo udany w porównaniu z latami wstecz , myślę i mam nadzieję że chłopaki się pokażą z jak najlepszej strony. Tego i Wam chłopcy i sobie życzę. Zostawcie serce na parkiecie a nikt nie będzie na Was wieszał psów. Ja jestem z Wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...