Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czego lublinianie oczekują od nowego prezydenta Polski? (wideo)

Utworzony przez Roman, 6 sierpnia 2010 r. o 21:50
Normalności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
genialnie zażartowali nasi niemieccy przyjaciele - zamieniliśmy kartofla na BURAKA, bardzo sympatycznie, prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podania się do dymisni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczekuje zpewnienia opieki medycznej dla Prezesa PIS Jarosława Kaczyńskiego i jego najbliszych współpracowników.Moim zdaniem konsultacje psychiatryczne dla w/w są niezbędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech natychmiast abdykuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech w końcu zrobi porządek z tymi krzyżakami spod pałacu i pokaże światu, że Polska to poważny kraj, który nie daje się terroryzować grupie zaPiSdziałych moherowych fanatyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech natychmiast abdykuje.
No i co niech prezydentem zostanie psychol Kaczynski? To niech juz lepiej bedzie spokojny,przewidywalny,dazacy do zgody Komorowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech natychmiast abdykuje.
A co Kaczynski zrobil - pieniadze z Unii poszly na budowy kosciolow a ludzie nie maja pracy Czy nie lepiej byloby zbudowac jakies fabryki, domy, itd... a pozniej dopiero pomyslec o kosciolach. Kosciol nie daje ani pracy ani jedzenia dla narodu tylko go ociemnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego kochany powiem ci tak od tych rzeczy jest rząd a nie prezydent. Rząd miał juz 3 trzy lat na realizacje naszego dobrobytui cooo? (nie mów i nie pisz że kaczyński przeszkadzał zawetował raptem 16 ustaw) Nic tylko ruina gospodarki co większe zakłady to likwodacja lub sprzedaż i likwidacjia a co teraz ?? podnoszenie podatków przecież to paranoja, zamiast je obniżyc aby zrobić ruch w gospodarce to je podwyższa to jest paranoja człowieku kochany otwórz w końcu oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na przykład żeby pogonił ze stołków Pisowców i post komuchów z policji i urzędów co by było w końcu normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... żeby nie pokazywał sie z żoną ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna nie ma prawa nic oczekiwać od prezydenta Komorowskiego, bo poparła psychola i prostaka Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczekuję, że wreszcie wyjaśni narodowi, jak to było z tym Szczynukowem i z jego nowym herbem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
josef napisał:
Lubelszczyzna nie ma prawa nic oczekiwać od prezydenta Komorowskiego, bo poparła psychola i prostaka Kaczyńskiego
Walnij się w łeb z rana. Dzisiaj jeszcze tego nie robiłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I stalo sie.KORONOWALI DZIECIOLA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wielką przyjemnością oglądałam wczoraj zaprzysiężenie Pana Prezydenta Romana Komorowskiego oraz wszystkie inne relacje związane z tym wydarzeniem. Przyznam, że kilka razy miałam w oczach łzy. Mamy wreszcie NORMALNEGO Pana Prezydenta i bardzo miłą Panią Prezydentową. Nowością jest kontakt między byłymi prezydentami - wspólne podaniem sobie dłoni oraz złożenie życzeń tak przez dotychczasowych prezydentów jak i premierów - reprezentujących różne opcje. Pani Prezydentowa - matka pięciorga dzieci jest bardzo sympatyczną osobą, chociaż chyba trochę jeszcze zagubioną w nowej sytuacji, w której się znalazła. Jest typową Polką, w której osobie widzę ciepło, życzliwość, rozsądek oraz dobro z Niej emanujące. Jestem przekonana, że do złośliwych i wścibskich uwag na Jej temat niebawem nie będą się przyznawali ich autorzy. Ja osobiście wolę piękno w osobowości człowieka, niż piękno osoby pochodzące z solarium i fitnes klubów, do których odwiedzania Polki zajęte rodzinami i domem nie mają czasu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
I stalo sie.KORONOWALI DZIECIOLA.
wcześniej(2005) był koronowany inny ptak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMALNOŚCI,NORMALNOŚCI i że przy dwóch deskach z palety złączonych na krzyż rąbnięte polaczki przestaną wartę trzymać,KULawe towarzysko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Z wielką przyjemnością oglądałam wczoraj zaprzysiężenie Pana Prezydenta Romana Komorowskiego oraz wszystkie inne relacje związane z tym wydarzeniem. Przyznam, że kilka razy miałam w oczach łzy. Mamy wreszcie NORMALNEGO Pana Prezydenta i bardzo miłą Panią Prezydentową. Nowością jest kontakt między byłymi prezydentami - wspólne podaniem sobie dłoni oraz złożenie życzeń tak przez dotychczasowych prezydentów jak i premierów - reprezentujących różne opcje. Pani Prezydentowa - matka pięciorga dzieci jest bardzo sympatyczną osobą, chociaż chyba trochę jeszcze zagubioną w nowej sytuacji, w której się znalazła. Jest typową Polką, w której osobie widzę ciepło, życzliwość, rozsądek oraz dobro z Niej emanujące. Jestem przekonana, że do złośliwych i wścibskich uwag na Jej temat niebawem nie będą się przyznawali ich autorzy. Ja osobiście wolę piękno w osobowości człowieka, niż piękno osoby pochodzące z solarium i fitnes klubów, do których odwiedzania Polki zajęte rodzinami i domem nie mają czasu!
OCH MARIO.Nawet nie masz pojecia ile nas podatnikow bedzie kosztowac ustawienie tych pieciorga dzieci i dzieci tych dzieci.Jeszcze nad tym zaplaczesz i przeklniesz dzien tej koronacji.Trzymaj sie cieplo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Z wielką przyjemnością oglądałam wczoraj zaprzysiężenie Pana Prezydenta Romana Komorowskiego oraz wszystkie inne relacje związane z tym wydarzeniem. Przyznam, że kilka razy miałam w oczach łzy. Mamy wreszcie NORMALNEGO Pana Prezydenta i bardzo miłą Panią Prezydentową. Nowością jest kontakt między byłymi prezydentami - wspólne podaniem sobie dłoni oraz złożenie życzeń tak przez dotychczasowych prezydentów jak i premierów - reprezentujących różne opcje. Pani Prezydentowa - matka pięciorga dzieci jest bardzo sympatyczną osobą, chociaż chyba trochę jeszcze zagubioną w nowej sytuacji, w której się znalazła. Jest typową Polką, w której osobie widzę ciepło, życzliwość, rozsądek oraz dobro z Niej emanujące. Jestem przekonana, że do złośliwych i wścibskich uwag na Jej temat niebawem nie będą się przyznawali ich autorzy. Ja osobiście wolę piękno w osobowości człowieka, niż piękno osoby pochodzące z solarium i fitnes klubów, do których odwiedzania Polki zajęte rodzinami i domem nie mają czasu!
Och Mario wprawdzie Roman to ładne imię, ale wypada znać właściwe imię prezydenta - Bronisław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...