Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czego lublinianie oczekują od nowego prezydenta Polski? (wideo)

Utworzony przez Roman, 6 sierpnia 2010 r. o 21:50
Patrzac na pania prezydentowa uwazam ze slowo maciora nabralo szlachetniejszego znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TAKI MOŻE MI POMÓC GOŚĆ OD ŻYRANDOLI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Z wielką przyjemnością oglądałam wczoraj zaprzysiężenie Pana Prezydenta Romana Komorowskiego oraz wszystkie inne relacje związane z tym wydarzeniem. Przyznam, że kilka razy miałam w oczach łzy. Mamy wreszcie NORMALNEGO Pana Prezydenta i bardzo miłą Panią Prezydentową. Nowością jest kontakt między byłymi prezydentami - wspólne podaniem sobie dłoni oraz złożenie życzeń tak przez dotychczasowych prezydentów jak i premierów - reprezentujących różne opcje. Pani Prezydentowa - matka pięciorga dzieci jest bardzo sympatyczną osobą, chociaż chyba trochę jeszcze zagubioną w nowej sytuacji, w której się znalazła. Jest typową Polką, w której osobie widzę ciepło, życzliwość, rozsądek oraz dobro z Niej emanujące. Jestem przekonana, że do złośliwych i wścibskich uwag na Jej temat niebawem nie będą się przyznawali ich autorzy. Ja osobiście wolę piękno w osobowości człowieka, niż piękno osoby pochodzące z solarium i fitnes klubów, do których odwiedzania Polki zajęte rodzinami i domem nie mają czasu!
Roman K siedzi we Wronkach,a BRONEK zostal namaszczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien podać się do dymisji wraz z całym tym zawszonym rządem.I teraz to będzie tak, ludzie głosowani na Komorowskiego który naobiecywał, ale i tak tych obietnic nie spełni wiec Ci którzy na niego glosowani będą teraz się żali czego on tego nie zrobił a pytanie takie do wyborców Komorowskiego na cholerę na niego głosowaliście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes powiedział że Komorowski został wybrany przez przypadek. I ja się z nim w pełni zgadzam. Ten przypadek nosi imię Jarosław. Kaczyński Jarosław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Powinien podać się do dymisji wraz z całym tym zawszonym rządem.I teraz to będzie tak, ludzie głosowani na Komorowskiego który naobiecywał, ale i tak tych obietnic nie spełni wiec Ci którzy na niego glosowani będą teraz się żali czego on tego nie zrobił a pytanie takie do wyborców Komorowskiego na cholerę na niego głosowaliście
Jeszcze chwile i sami go wywioza na taczkach,jak zacznie w GUPOLI prac POdatkami.(Niesmiale proby juz widac).Jak to chwyci to przypier***i z grubej rury i sami sie wylecza.Glosowali same naiwniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SMUTNO MI BOŻE A BÓG MNIE TORZE ----- KATOLICY Z PIS DLACZEGO I SKĄD U WAS TYLE NIENAWISCI PRZECIERZ WASZA WIARA NAWOLUJE DO PRZEBACZANIA --- ALE OSZOŁOMY U PIŁSUDZKIEGO MIELIBYSCIE W DUPĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bóg napisał:
SMUTNO MI BOŻE A BÓG MNIE TORZE ----- KATOLICY Z PIS DLACZEGO I SKĄD U WAS TYLE NIENAWISCI PRZECIERZ WASZA WIARA NAWOLUJE DO PRZEBACZANIA --- ALE OSZOŁOMY U PIŁSUDZKIEGO MIELIBYSCIE W DUPĘ
JUDE czy KOMUCH malosolny ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.K. TO SAM W SOBIE CIĘŻKI PRZYPADEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę czego oczekuje jeden z mieszkańców Lublina i czego życzy innym mieszkańcom Lublina i okolic, kraju i ekonomicznej migracji - żeby prezydent Bronisław Komorowski był choć w połowie oddany sprawie Polski tak jak poprzednik jego, Śp. Prezydent RP Kaczyński Lech. Życzę sobie i Wam żeby nowy prezydent RP skupił wokół siebie chociaż 1/10 tak uczciwego i karajowi naszemu oddanego - stanu osobowego kancelarii i doradców Śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Z całego sercam Wam wszystkim i sobie również życzę, żeby nowy prezydent wraz z małżonką swoją, Pierwszą Damą RP od wczoraj zwaną - choć w 1/100 byli tacy dobrzy, wyrozumiali i słowni dla zwykłych obywateli niż zależni politycznie i ekonomicznie od różnych "lobbystów" poprzednicy jego - z wyjątkiem Śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i żony Jego Marii. Wszystkim internautom i internautkom życzę, żeby nowy prezydent RP wszystkie Wasze maile z uwagami, prośbami i sugestiami, nawet tymi obrażliwymi nie zostawiał bez odpowiedzi - jak zwykli to czynić Śp. Prezydent RP Lech Kaczyński i Jego żona Maria odpowiadająć na każdego otrzymanego e-maila. Tylko tyle, albo aż tyle życzę Tobie - obywatelu Miasta Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech W napisał:
OCH MARIO.Nawet nie masz pojecia ile nas podatnikow bedzie kosztowac ustawienie tych pieciorga dzieci i dzieci tych dzieci.Jeszcze nad tym zaplaczesz i przeklniesz dzien tej koronacji.Trzymaj sie cieplo.
Panie Lech W widzę specjanie użyty nick, żeby podpowiedzieć o dużej gromadce dzieci p. prezydenta z lat 1990-1995. Prezydentura w latach 1995-2005 to tylko jedna panienka na utrzymanie, jak i 2005-2010 też tylko jedna ! Teraz może być 5, czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech W napisał:
OCH MARIO.Nawet nie masz pojecia ile nas podatnikow bedzie kosztowac ustawienie tych pieciorga dzieci i dzieci tych dzieci.Jeszcze nad tym zaplaczesz i przeklniesz dzien tej koronacji.Trzymaj sie cieplo.
Na pewno nie wiecej niz robienie ze zbrodniarzy bochaterow Stawianie im pomnikow i muzeow. Trwonienie kasy na roznej masci ipn. podsluchy i prowokacje Blokowanie gospodarki poprzez zle relacje z krajami sasiednimi. i niszczenie wlasnych przedsiebiorcow. Widze ze jestes zazdrosny i zawistny jak twoj idol.J K Szczescie ze Pan Bog nas uchronil przed pisem i takimi jak ty. Pozdrowienia i gratulacje dla Pani Mari za roszsadny komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Lech W widzę specjanie użyty nick, żeby podpowiedzieć o dużej gromadce dzieci p. prezydenta z lat 1990-1995. Prezydentura w latach 1995-2005 to tylko jedna panienka na utrzymanie, jak i 2005-2010 też tylko jedna ! Teraz może być 5, czy nie ?
Jakbym tego BONDA (SEKOLE)ze slawnej komisji sledczej slyszala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Lech W widzę specjanie użyty nick, żeby podpowiedzieć o dużej gromadce dzieci p. prezydenta z lat 1990-1995. Prezydentura w latach 1995-2005 to tylko jedna panienka na utrzymanie, jak i 2005-2010 też tylko jedna ! Teraz może być 5, czy nie ?
Oj nie mamy szczescia do prezydentow,same dziecioroby a to przy wszech obecnej korupcji drogo nas OBYWATELI kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Lech W widzę specjanie użyty nick, żeby podpowiedzieć o dużej gromadce dzieci p. prezydenta z lat 1990-1995. Prezydentura w latach 1995-2005 to tylko jedna panienka na utrzymanie, jak i 2005-2010 też tylko jedna ! Teraz może być 5, czy nie ?
Zapomniales o kolesiu ktory pobiera kasiore z Parlamentu Europejskiego.Jak myslisz kto go tam ustawil.????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jazo napisał:
Na pewno nie wiecej niz robienie ze zbrodniarzy bochaterow Stawianie im pomnikow i muzeow. Trwonienie kasy na roznej masci ipn. podsluchy i prowokacje Blokowanie gospodarki poprzez zle relacje z krajami sasiednimi. i niszczenie wlasnych przedsiebiorcow. Widze ze jestes zazdrosny i zawistny jak twoj idol.J K Szczescie ze Pan Bog nas uchronil przed pisem i takimi jak ty. Pozdrowienia i gratulacje dla Pani Mari za roszsadny komentarz
Tak JASIU masz racje,zeby dobrze zyc z sasiadami to najlepiej im wlazic d*** bez wazeliny.Baciuchom oddac wschod a drugim zachod,a ty kup sobie lodke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Powinien podać się do dymisji wraz z całym tym zawszonym rządem.I teraz to będzie tak, ludzie głosowani na Komorowskiego który naobiecywał, ale i tak tych obietnic nie spełni wiec Ci którzy na niego glosowani będą teraz się żali czego on tego nie zrobił a pytanie takie do wyborców Komorowskiego na cholerę na niego głosowaliście
Glosowalismy na niego zeby bylo normalnie, bez zawisci i nienawisci do innych. Mnie nie interesuja wieczne wojenki ze wszystkimi o byle G. Lubie ludzi ktorzy potrafia przebaczyc. Twoj idol jk nie zna tego uczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juzek napisał:
Glosowalismy na niego zeby bylo normalnie, bez zawisci i nienawisci do innych. Mnie nie interesuja wieczne wojenki ze wszystkimi o byle G. Lubie ludzi ktorzy potrafia przebaczyc. Twoj idol jk nie zna tego uczucia.
Masz Jozek racje,ale powiedz jaki palant zaczyna swoja prezydenture od podnoszenia podatkow,a bylo tak ZIELONO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juzek napisał:
Glosowalismy na niego zeby bylo normalnie, bez zawisci i nienawisci do innych. Mnie nie interesuja wieczne wojenki ze wszystkimi o byle G. Lubie ludzi ktorzy potrafia przebaczyc. Twoj idol jk nie zna tego uczucia.
Bedziesz jeszcze kamieniami w niego rzucal.Poczekaj jeszcze chwile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogród !!!!!!!!! Banda idiotów z PIS pluje jadem na wszystkich posłuchajcie się wy pseudo katolicy z porypanym Jarusiem na czele i nie dziwie się że się śmieją z nas za granicą jak widzą jak banda tetryków broni krzyża nap..... się ze strażą miejską wszyscy jak stoją do lekarza w kolejce to takie schorowane a tu jakby geriawitu się ponapijały.Jedyny poseł który nie boi się powiedzieć prawdy nawet w dość drastyczny sposób to Janusz Palikot i chwała mu za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...