Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czeska gazeta: Sikorski - "nowy lider Europy"

Utworzony przez www, 17 marca 2014 r. o 09:45
Ciekawy jestem jak długo Tusk będzie mu pozwalał na taką bufonadę po mediach. Nie trudno kapnąć się, że ten laluś sam napisał o sobie ten artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nei róbmy sobie jaj. Sknerus i człowiek łasy na pochlebstwa, tworzący dwór wokół siebie to ma być przyszły Waclaw Havel? Chyba ten artykuł pisała Anne appelbaum. Bezczelne promo radka. Wstyd. Nie mówię że Sikorski nie ma cech wartościowych bo na pewno ma, ale takie porówannie to jazda po bandzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem jak długo Tusk będzie mu pozwalał na taką bufonadę po mediach. Nie trudno kapnąć się, że ten laluś sam napisał o sobie ten artykuł.
Szkoda wielka że komuchy nic nie piszą o jego  DOŻYNANIU WATAH !!!  ale to może tak ma być i właśnie w ten sposób kreuje się konfidentów,komuchów i zdrajców na bohaterów narodowych,tak jak kiedyś BOLKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych co plują na Sikorskiego nazwac mogę pseudopolakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych co plują na Sikorskiego nazwac mogę pseudopolakami
Przejrzyj jego pochodzenie i życiorys a zmienisz zdanie pseudopolaku, też jesteś masażem u niego od dożynania tych watah ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych co plują na Sikorskiego nazwac mogę pseudopolakami
POLSKA miała przed wojną ministra Beka też od spraw zagranicznych jak się to skończyło,chyba wiemy.Pan Sikorski też wymachuje szabelką,co z tego będzie miała  POLSKA zobaczymy,bylebyśmy  nie musieli przeżywać po raz kolejny naszej tragicznej historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych co plują na Sikorskiego nazwac mogę pseudopolakami
To zwykła POpierdułka nie minister.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych co plują na Sikorskiego nazwac mogę pseudopolakami
Ty nie myl tego śikorskiego - specjalistę od dożynania watah z tamtym ŚIKORSKIM  który był  naszym największym bohaterem narodowym,tamtego należy szanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sokorski mistrzem Twitera :) Przypomina mi Lalusia od smerfów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...