Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy to te psy zagryzły kobietę w Kraczewicach? Sprawdza to policja (zdjęcia)

Utworzony przez mietek, 30 grudnia 2011 r. o 17:23
W oczach tych bestii widzę obłęd. Czyli to na pewno te psy. Wiem że zostaną uśpione bo taka jest procedura ale żałuję bardzo że tak bezboleśnie zakończą swoje głupie życie. Chętnie sam wykonał bym wyrok i nie potrzeba mi strzykawki. Znam środek po którym ich wnętrzności zamieniły by się w ognisko a konwulsje trwały by od godziny do nawet trzech godzin po których nastąpiło by zejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIAŁ "FOTOSTORY" !!! GRATULUJĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek, puknij się! Jesteś niedouczony. O ile nawet to te psy zrobiły, to człowiek jest winien a nie psy! To człowiek je tresuje, karmi i pilnuje. A psy czasami robią to co im nawet każe głupi człowiek i wynaturzony mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
Mietek, puknij się! Jesteś niedouczony. O ile nawet to te psy zrobiły, to człowiek jest winien a nie psy! To człowiek je tresuje, karmi i pilnuje. A psy czasami robią to co im nawet każe głupi człowiek i wynaturzony mózg.
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli. Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli. Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
Tobie to już nawet psychiatra nie pomoże bo jesteś z krwi i kości zwyrodnialcem, bestią gorszą niz ten przestraszony pies w klatce. Tacy jak ty najpierw zabijają zwierzęta ze szczególnym okrucieństwem a póxniej mordują ludzi. Jesteś obrzydliwym, wstrętnym zwyrodniałym cymbałem, który w pustej, chorej głowie przechowuje gorsze rzeczy niż agresywny pies. Gardzę tobą i ludźmi podobnymi do ciebie. Nie masz pojęcia o zwierzętach za to duże o torturowaniu i mordowaniu i pewnie gdybyś mógl to byś zabijał z zemsty kazde napotkane zwierzę. Nawet zwierzę nie zabija bez przyczyny, tak zachowują się tylko prymitywni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasciciel ma trafic do pierdla...a ma byc tez proces cywilny wytoczony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pozwolimy by w naszym kraju ludzie tak bezsensownie gineli......na tym przystanku co rano tyle dzieci do szkoly czeka na busa....chamstwo i tepactwo oraz kryminogenne postawy zupelnie wybrakowanego elementu naszego spoleczenstwa wyeliminujemy olowiem..ogniem i brutalna sila....Polska tylko dla Polakow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to były Yorki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze nie wiadomo czy to te pieski,a już są na fotkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tobie to już nawet psychiatra nie pomoże bo jesteś z krwi i kości zwyrodnialcem, bestią gorszą niz ten przestraszony pies w klatce. Tacy jak ty najpierw zabijają zwierzęta ze szczególnym okrucieństwem a póxniej mordują ludzi. Jesteś obrzydliwym, wstrętnym zwyrodniałym cymbałem, który w pustej, chorej głowie przechowuje gorsze rzeczy niż agresywny pies. Gardzę tobą i ludźmi podobnymi do ciebie. Nie masz pojęcia o zwierzętach za to duże o torturowaniu i mordowaniu i pewnie gdybyś mógl to byś zabijał z zemsty kazde napotkane zwierzę. Nawet zwierzę nie zabija bez przyczyny, tak zachowują się tylko prymitywni ludzie.
zamknij się głupia c... ! Te bestie rozszarpały człowieka. Czy resztki twojego mózgu nie potrafią ogarnąć co czuła ta kobieta kiedy te bestię obdzierały ją ze skóry i kąsały po całym ciele. Jestem przedstawicielem prawa w tych zdziczałych czasach. Wymierzam sprawiedliwość i dążę do zmniejszenia populacji wszelkich szkodników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale dlaczego te psy nie mają zasłoniętych ryjów?? przecież istnieje ochrona danych osobowych!!czy może wyraziły one zgodę na pokazywanie ich wizerunku?? i kolejne pytanie,... czy są zatrzymane na 24h i kiedy będą dla nich postawione zarzuty/?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciołku! winę powinien ponieść właściciel psa,a nie pies!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
ciołku! winę powinien ponieść właściciel psa,a nie pies!
ok wlasciciel jak najbardziej. A psy? Dalej beda latały i zagryzały. Psy zastrzelić!!!!! Ewentualnie uśpić, jednak wolę by bardziej cierpiały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te psy już nie pamiętają tego, co zrobiły. Odpowiedzialność (o ile to te psy) ponosi właściciel. Pozdr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
zamknij się głupia c... ! Te bestie rozszarpały człowieka. Czy resztki twojego mózgu nie potrafią ogarnąć co czuła ta kobieta kiedy te bestię obdzierały ją ze skóry i kąsały po całym ciele. Jestem przedstawicielem prawa w tych zdziczałych czasach. Wymierzam sprawiedliwość i dążę do zmniejszenia populacji wszelkich szkodników.
W normalnych społeczeństwach takich jak ty leczy się. To wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wine powinien ponosic wlasciciel a psy zapier***ic i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...