Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dariusz Gaweł: Priorytetem jest zamknięcie budżetu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2016 r. o 19:02 Powrót do artykułu
tak kolorowo że aż się wierzyć nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaweł dobry typ. W ogóle azs szeroko idzie. w niedziele widziałem reklamę ligi która robią..zachowują się jakby tam z 50 osób pracowało..pozdro wariaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bravo chłopaki! czekamy na I ligę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ważne, wszyscy zawodnicy są związani z naszym regionem, z tego co wiem to klamstwo po 1 a po 2 zawodniczki ile jest zawodniczek z lublina ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejterow widze maja wszyscy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam się cieszę, że UMCS się rozwija i nie mam nic do Gawła. Tak samo się cieszę, że MKS wywalczył mistrzostwo polski. Nie wiem kto jest z Lublina, a kto nie. Ale ważne, że studiują na UMCS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Grzeliński nie jest z Lublina. Ale to nie ma znaczenia, bo w tych zawodach mają być studencie, a nie mieszkańcy miasta. W innych zespołach też grają studenci z przeróżnych miast, a tu jest tylko jeden (1).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vivat academia! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że Lublin nie się po zdolne dziewczyny z województwa. są ośrodki że coś się robi z dziewczynami. np. Biała Podlaska - dziewczyny uciekają do SMS Aleksandrów , Warszawy lub Siedlec. A można by było im coś zaproponować w Lublinie - w końcu to jedno województwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...