Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Decyzja o kandydacie PiS w sobotę? W PO rozczarowanie Komorowskim

Utworzony przez ~Polak~, 19 kwietnia 2010 r. o 14:09
Komorowski zachował się jak kukła. Sztuczne teksty wypowiadane sztucznymi, pozbawionymi uczuć i emocji ustami to wszystko na co było go stać. Ja takiego prezydenta nie chcę. Bezbarwny, bez wyrazu, zupełnie do niczego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak była kampania przedwyborcza PO - Sikorski kontra Komorowski, to cieszyłam się że wygrał Komorowski, teraz jednak patrząc jak się karygodnie zachowuje Komorowski, na pewno bym na niego nie zagłosowała, to zimny człowiek, a PiS będzie miał naprawdę kłopot, też uważam, że Kaczyński się nie nadaje, może właśnie Ziobro lub Kuchciński ??- pochodzi z Przemyśla - nigdy nie myślał o sobie, a zawsze chciał jak najlepiej dla miasta Przemyśl, to może w skali kraju myślałby jak pomóc Polsce, a nie jak tu sobie zapewnić godziwą starość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście śmieśni.. Co chcecie od Komrowskiego, a co miał wyć i drzeć włosy jak baby w arabi saudyjskiej. Zachował się normalnie, z szacunkiem do poległych. Komorowski przeżył to zwłaszcza że musiał powiadomić osobiście rodziny tych 96 ofiar. A jak byś Wy się zachowywali na jego miejscu...?! Śmieszy mnie najbardziej ta gadzinówka pisowska (kiedyś dobra gazeta) "Rzeczypospolita". Dzienikarzyny szczują cyt: "anonimowy polityk PO (tak najlepiej powiedzieć :-) mówił że są rozczarwani Komorowskim... takie bzdury oczywiście nie da się sprawdzić... A ja słyszałem od anonomowego polityka PIS - że Jaro będzie pasł kozy na Podhalu... Prawda to czy fałsz Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malcik napisał:
Jesteście śmieśni.. Co chcecie od Komrowskiego, a co miał wyć i drzeć włosy jak baby w arabi saudyjskiej. Zachował się normalnie, z szacunkiem do poległych. Komorowski przeżył to zwłaszcza że musiał powiadomić osobiście rodziny tych 96 ofiar. A jak byś Wy się zachowywali na jego miejscu...?! Śmieszy mnie najbardziej ta gadzinówka pisowska (kiedyś dobra gazeta) "Rzeczypospolita". Dzienikarzyny szczują cyt: "anonimowy polityk PO (tak najlepiej powiedzieć :-) mówił że są rozczarwani Komorowskim... takie bzdury oczywiście nie da się sprawdzić... A ja słyszałem od anonomowego polityka PIS - że Jaro będzie pasł kozy na Podhalu... Prawda to czy fałsz Tyle w temacie
Byłem wczoraj w Krakowie na Rynku Głównym. Słuchałem także wystąpienia Komorowskiego na zakończenie Uroczystości Pogrzebowych. Nie potrafił nawet odczytać z kartki kilku prostych zdań. A jak chciał powiedzieć o dramacie jaki nas spotkał, to wyszło mu dromot, czy coś podobnego. Co chwil się mylił, przejęzyczał. Jak skończył, zapanowała kompletna cisza, nawet nikt nie klaskał. Konsternacja całkowita. Po nim wystąpił Śniadek, szef Solidarności. Przemawiał wspaniale, widać, że to co mówi wypływało z serca. Jak skończył, to wszyscy zgromadzeni na Rynku długo klaskali. Owacja trwała kilka minut. 50 tys. ludzi, coś niesamowitego. Skoro Komorowski tak słabo wypadł na tle prostego związkowca, to chyba rzeczywiście nie ma co szukać w kampanii wyborczej. Może lepiej niech zrezygnuje. Zresztą to samo było też dzień wcześniej w Warszawie. Komorowski swoim żenującym mamrotaniem, właściwie takim bajdurzenie zupełnie nie trafia do ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski znalazł się w trudnej sytuacji, nie radził sobie z wystąpieniami tak dobrze jak wcześniej w roli marszałka. Zapewne ze względu na okoliczności w jakich przyszło mu przemawiać. W tej sytuacji chyba lepszym kandydatem byłby Sikorski, ale jak Komorowski wystartuje to też oddam na niego głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, wy jesteście chorzy ! Skoro ktoś się pomylil przy czytaniu jakichś banałów to nie może zostać prezydentem ? Nie jestem fanem Komorowskiego i nie zamierzam głosować na niego ale z powodow merytorycznych a nie odpustowych jak to ma miejsce w waszym przypadku. Powinno sie wam zabrać prawa wyborcze bo gówno wiecie o wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze sie nad tym zastanów. Jesteś wszak Polakiem. Gdyby nie tacy jak Ty to......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze sie nad tym zastanów. Jesteś wszak Polakiem. Gdyby nie tacy jak Ty to......to do Marcina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Keti napisał:
Dobrze sie nad tym zastanów. Jesteś wszak Polakiem. Gdyby nie tacy jak Ty to......to do Marcina
Co takiego złego napisał Marcin, jako Polak ,i co oznacza ostanie zdanie:...to... To co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...