Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To zdjęcie wygląda tragicznie...nigdy nie wiadomo co może nas spotkać:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec cieszmy się chwilą!! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GIMNAZJALISTO "dudi" Z TWOJEGO BEŁKOTU WYNIKA, ŻE CZTERY OSOBY ZOSTAŁY ODWIEZIONE JEDNĄ KARETKĄ - CZY Z GIMNAZJUM WYCOFANO LEKCJE JĘZYKA POLSKIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy się martwicie. Auto się wyklepie zespawa i będzie stał na allegro jako igła , niebity i okazja.  Odnośnie tego że jedna osoba zginęła to też bym się nie martwił. Przecież jest dużo ludzi innych w Polsce. Poza tym bezrobocie spadnie i więcej będzie jedzenia innym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UFO Zamknij mordę cwelu jebany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec cieszmy się chwilą!! :(
To weź się ciesz..... Jak ja wczoraj z UFO pochlałem i dzisiaj mam takiego kaca, że czajnik mi rozsadza. Chyba zaraz pójdę do marketu i flaszkę jakąś wezmę bo nie wyrobię. Ręce mi się trzęsą niemiłosiernie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zamierzam nikomu współczuć i nie życzę im szybkiego powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zamknij pizdę i nie komentuj szmato jebana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy jak się ciśnie grata  :lol:  Podobno zostały  rowie po nich gumofilce. Teraz będą stać w remizie strażackiej jako przestroga dla innych jeżdżących . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy jak się ciśnie grata  :lol:  Podobno zostały  rowie po nich gumofilce. Teraz będą stać w remizie strażackiej jako przestroga dla innych jeżdżących . 
To co oni w gumofilcach jechali ? W niedzielę nie powinno się w filcach łazić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu wyjaśniać. Alkohol i debilizm. Tylko drzewa szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny brawura i glupota i debilizm. Prowadzenie samochodu to nie pieprzona gra komputerowa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentujcie tak a gdyby to byl ktos z waszej rodziny to tez byscie tak pisali to byly bardzo sympatyczne osoby a wy tak ich obrazacie nikomu nie zycze czegos takiego wy lepiej ogarnijcie sie. Takie komentarze nie są nikomu potrzebne [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znaliście ich to nie pierdolcie glupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze , że kierowca przypier***ił w drzewo a nie w inne auto bo by jeszcze więcej ofiar było. Jednym słowem " selekcja naturalna"  głupki same się wyeliminują he he . A swoją drogą to gdzie tak się śpieszyło temu kierowcy. Słyszałem , że ta cała zgraja pastuchów  jechała do kościoła na mszę świętą. Kierowca tak szybko jechał aby wszyscy przed mszą zdążyli się wyspowiadać i odmówić litanię loretańską do Najświętszej Marii Panny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej żeby tego nie czytala rodzina Mateusza, dla nich to zalamanie sie świata. Znam ich, bardzo pomocna rodzina, zawsze pomoga nie odmowi pomocy, ciezko pracuja zeby osiagnac wiele a tu kloda pod nogi. Jesli ktos ma odwage niech powie ojcu Mateusza prosto w oczy, ze zle wychowywal syna! A nie tak pisac. Tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz z loposzyc ?? To o nim mowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak Mateusz K. Z Depułtycz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to przypadkiem nie jest Mateusz z Wólki Pierdziszewskiej ? A może Mateusz z Zaberbecia lub Ojciec Mateusz z serialu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...