Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego 19-latek wdrapał się na słup trakcji kolejowej? Poraził go prąd i spadł na tory

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 sierpnia 2017 r. o 10:44 Powrót do artykułu
Prawo Darwina dziala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że odtworzenie logiki pracy jego mózgu z przed zdarzenia będzie trudne z uwagi na to że ten osobnik nie ma mózgu. W całym tym zdarzeniu najbardziej wkurza mnie to że za moje pieniądze będzie leczony gdzie w tym samym czasie z powodu braku pieniędzy na przyzwoity poziom leczenia umrze kilka innych "normalnych" pacjentów. Jestem za tym żeby NFZ nie finansowała leczenia w przypadkach świadomego narażenia życia i zdrowia. Wtedy cała służba zdrowia odetchnie z ulgą i będą pieniądze a leczenie naprawdę potrzebujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piątek przed północą to było ? Pewnie alkohol, narkotyki lub dopalacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty jak widac to ani mózgu ani serca, a nigdy nie wiesz co ci zycie przyniesie wic daruj sobie ten bełkot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a ty jak widac to ani mózgu ani serca, a nigdy nie wiesz co ci zycie przyniesie wic daruj sobie ten bełkot" Nie wiem co mi życie przyniesie ale na pewno nie będę sprawdzał ręką napięcia sieci trakcyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce w sieci trakcyjnej PKP napięcie wynosi 3000V. To jak go walnęło i spadł to ma wielkie szczescie, bo jakby przytrzymało toby spłonał żywcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie dla jaj . Co za pytanie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty jeszcze nawet wyobraxni nie masz, bo nie ciebie miałam na mysli tylko w zyciu różne rzeczy sie zdarzają i wszystkiego nie przewidzisz. oby ciebie ani twoich liskich nie spotkało zadne nieszczęście chociaz jestes taki mundry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość to powikłania po wódzie, namiarze żarcia i braku profilaktyki. Więc do leczenia - idąc Twoim tokiem "myślenia" - pozostaną nieliczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może koleś uczy się na elektryka i chciał pokazać znajomej, że elektryka prąd nie tyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDIOTA BĘDZIE KALEKĄ DO KOŃCA ŻYCIA - BĘDZIE MIAŁ CZAS NA PRZEMYŚLENIE - JEŻELI MA MÓZG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jeżeli przeżyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego? Debilne pytanie. Bo jest debilem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Może koleś uczy się na elektryka i chciał pokazać znajomej, że elektryka prąd nie tyka.
 Tylko jebie proszę Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*].....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz sie cieszyc. Kuba zmarł dzisiaj ok godz 19...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...