Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego chiński czosnek pleśnieje?

Utworzony przez izcra, 24 lutego 2010 r. o 10:04 Powrót do artykułu
maria napisał:
Gdyby przebadać wszystkie produkty made in china, to okazałoby się, ze sprowadzamy samo badziewie. Swoją drogą, to polityka państwa jest dla mnie niezrozumiała. Czy my naprawdę musimy sprowadzać czosnek do Polski. To już nie mamy własnego??
badziewie od dłuższego czasu mamy w sklepach;) na początku sezonu wszystko sprawdzane, wiec nie ma sie co dziwić. zdązyłem się doczytać, że nasz czosnek jest aromatyczny i "daje zdrowie", bo uprawiany jest w naturalnych warunkach, bez chemicznych nawozów i pestycydów. Ale przegrywa z chińską konkurencją, która zalewa nasz rynek. I zagraża naszym rolnikom. - On nas wykończy, bo nie dość, że przestaje nam się opłacać uprawa, to jeszcze nie wiadomo, jakimi konserwantami jest faszerowany! a no i co do TEMATU i pytania dlaczego czosnek pleśnieje.. - bo jest nafaszerowany jakimś gównem na "porost, jakość, wielkość, smak, aromat" a te czynniki niszczą bohatera tego wątku od środka
Ostatnio edytowany 10 września 2011 r. o 07:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd go wziąć? nie ma nigdzie polskiego.
na targ i kupic od starszej PAni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...chiński rośnie w super dobrych warunkach , ciepło wilgoś to i jest dorodny a na północy rośnie lilipuci taki właśnie jak nasz i jest zjadliwy bo ma mało słońca i krótki okres wegetacji
no to ja nie wiem jakie ja zapewniam warunki polskiemu skoro głównki mimo ze polskie rosna czasami wkesze niz chinskie i nie sa pryskane i nie są chemią podsypywane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...